تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ساعت ۱۸:۱ بازدید: 1460      نظرات: 0      کد مطلب: 16123
معلمان الگوی فداکاری و از خودگذشتگی

روز معلم در مهاباد گرامی داشته شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، با حضور مسوولان شهرستان مهاباد، گرامیداشت روز معلم در این شهرستان برگزار گردید.

عبدالسلام امامی امام جمعه مهاباد در این مراسم اظهار کرد: معلمان الگوی فداکاری و نمونه از خودگذشتی برای دانش آموزان هستند که تمام عمر خود را برای آموزش و یادگیری فدا می‌کنند.

وی افزود: بیشترین فداکاری که یک قشر به زیر مجموعه خود کرده معلمان بودند که در هر شرایط سخت و طاقت فرسایی آموزش را به دانش آموزان متوقف نکردند.

امامی با اشاره به شرایط مقابله با کرونا ادامه داد: در دوران کرونا قشر معلم در کمترین زمان ممکن خود را با شرایط وفق داده زنجیره آموزش به دانش آموزان همچنان ادامه پیدا کرد.

عارف خدرلو فرماندار مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: آموزش در شرایط مقابله با کرونا معلمان با فداکاری خلاء ایجاد شده بر اثر شرایط بسیار سخت را پر کرده‌اند.

وی افزود: توسعه هر کشوری به نقش معلمان و نظام آموزشی آن بستگی دارد و باید قدردان زحمات و تلاش‌های فعالان عرصه تعلیم و تربیت باشیم.

خدرلو در پایان تاکید کرد: آموزش و پرورش و بخش تعلیم و تربیت یکی از بال‌های مهم توسعه کشور است.

کامبیز شاوله مدیر آموزش و پرورش مهاباد هم در این جلسه گفت: بزرگ ترین دارایی هر خانواده‌ای، فرزندان می‌باشند که در زیر چتر دانش معلمان و سیستم آموزشی پرورش می یابند.

وی با بیان اینکه کرونا روند آموزش و پرورش دانش آموزان را مختل کرد، گفت: شرایط مقابله با کرونا ارزش و جایگاه معلم را به طور عینی نشان داد و ضروری است بیش از پیش جایگاه این قشر ایثارگر را ارج نهاد.

شاوله تصریح کرد: تزریق واکسن کرونا و فراهم کردن تحصیل حضوری برای دانش آموزان در سال تحصیلی جدید باید مورد توجه دولت قرار گیرد.

در ادامه مراسم به طور نمادین از ۲ معلم با اهدای لوح قدردانی شد.

گزارش و عکس: پولاد آغاز 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد