تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۲۴ ارديبهشت ساعت ۱۰:۵۶ بازدید: 1239      نظرات: 0      کد مطلب: 16143
شبکه بهداشت و درمان مهاباد

سالمندان بالای ۸۰ سال را جهت دریافت واکسن کرونا فراخواند


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد در اطلاعیه‌ای سالمندان بالای ۸۰ سال را که موفق به دریافت واکسن نشده‌اند فراخواند.

همچنین این اداره از آغاز واکسیناسیون افراد بالای ۷۵ سال نیز خبر داده است.

متن اطلاعیه بدین شرح است: 

بسمه تعالی 
شهروندان گرامی

ضمن عرض تبریک عید سعید فطر و آرزوی سلامتی و  قبولی عبادات و قدردانی از همدلی عموم شهروندان عزیز  در جهت مهار بیماری کرونا به استحضار می رساند نظر به اینکه برابر دستورالعمل ابلاغی بزودی واکسیناسیون  گروه سنی 75 سال به بالا برای ایمن سازی علیه بیماری کرونا و کاهش بار بیماری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در سطح شهرستان آغاز می شود.

 لذا با عنایت به اهمیت واکسیناسیون شهروندان و به ویژه سالمندان و  گروه های آسیب پذیر جامعه در جهت حفظ سلامت عمومی ، از شهروندان عزیز بالای 80 سال ساکن شهر مهاباد که تا کنون موفق به دریافت واکسن کرونای خود نشده اند ، درخواست می شود به منظور پیشگیری از تجمعات در روز های آتی ، بر اساس فراخوان به عمل آمده توسط مراقبین سلامت و بهورزان و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و در دست داشتن کارت ملی جهت دریافت واکسن کرونای خود به مرکز منتخب واکسیناسیون خیرین *بیمارستان موقت  کرونا* (سالن 2000 نفری واقع در ورزشگاه آزادی)مهاباد مراجعه نمایند.

مضافا اینکه زمان فعالیت مرکز واکسیناسیون کرونا در تمام ایام هفته و حتی روزهای تعطیل از ساعت 8لغایت 14 در شیفت صبح و ساعت 16 لغایت 19 در شیفت عصر می باشد.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد