تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت ساعت ۱۷:۱۹ بازدید: 1594      نظرات: 2      کد مطلب: 16150
به همت خیر مهابادی و شرکت گلدیس کاشی

سرامیک مورد نیاز برای بازسازی بازارچه قدیم مهاباد تأمین شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در ادامه پویش‌های مردمی و کمک خیرین شهرستان مهاباد به بازارچه قدیم مهاباد، سوران سراجی مدیر نماینده کاشی و سرامیک سراجی با همکاری شرکت گلدیس کاشی، سرامیک مورد نیاز برای بازسازی بازارچه قدیم را اهدا کردند.

سوران سراجی در مراسم اهدای سرامیک‌های اهدا شده به بازارچه قدیم مهاباد اظهار کرد: با رایزنی صورت گرفته با شرکت گلدیس به منظور حمایت از بازاریان آسیب دیده بازارچه، 440 متر مربع سرامیک مرغوب برای کف از نوع پرسلان به ارزش 51 میلیون تومان به هیات امنای بازارچه تحویل داده شده است.

وی افزود: روند بازسازی بازارچه قدیم مهاباد همچنان در جریان است و نیازمند کمک جدی خیرین و شهروندان برای بازسازی است.

سراجی با اشاره به اینکه بازاریان آسیب دیده علاوه بر از دست دادن شغل و سرمایه، هزینه‌های زیادی را برای بازسازی محل کسب و درآمد خود هزینه کردند، از تمامی خیرین شهرستان و شهرهای همجوار برای کمک به بازاریان آسیب دیده دعوت کرد.

سوران سراجی در پایان اظهار کرد: صاحبان شرکت و بازاریان شهرستان می‌توانند علاوه بر اینکه در بازسازی مشارکت داشته باشند، اقلام و مصالح مورد نیاز بازسازی را با قیمت پایین و یا فاکتور جهت حمایت از بازاریان آسیب دیده در اختیار هیات امنا قرار دهند.

به گزارش هاژه، نیمی از هزینه‌ها را شرکت کاشی گلدیس تقبل کرده و مابقی را سوران سراجی نماینده کاشی و سرامیک سراجی مهاباد برعهده گرفته است.

لازم به ذکر است که حمل و نقل محموله سرامیک نیز از سوی یکی از چرثقیل‌های شهر مهاباد بصورت رایگان انجام شده است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۲/۲۶
تشکر فراوان از اقای سراجی و همه خیرین و افرادی که در این امر خیر شرکت کردند.اجرتان با خدا
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

طاهر ۱۴۰۰/۲/۲۶
دست مریزاد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد