تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲ خرداد ساعت ۱۷:۵۶ بازدید: 2077      نظرات: 0      کد مطلب: 16168
تداوم سوء مدیریت

تاناکورای خرده مهاباد قربانی تراکم فروشی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، هیات امنای تاناکورای خرده شهر مهاباد از تبدیل سرویس‌های بهداشتی تاناکورا به مغازه و فروش آن خبر دادند.

روز گذشته اعضای تاناکورای مهاباد در گفتگو با هاژه گفتند: به آنها اعلام شده که محل سرویس بهداشتی‌های فاز جدید تاناکورا تبدیل به مغازه شده و بفروش رفته است.

آنها اضافه کرده‌اند: طی مصوبه‌ای با حضور مسوولان رده بالای شهرستان، شهرداری مهاباد تعهد کرده بود که با ایجاد سه ورودی، تاناکورای خرده قدیم را به فاز مجتمع سورچی متصل کند تا علاوه بر پیوسته کردن این 2 مجتمع و با ساخت سرویس بهداشتی، امکان  استفاده مجتمع سورچی و فازهای A  و B تاناکورای خرده قدیم از آن را فراهم کند و بصورت مشترک از آن استفاده کنند.

علی زرد عضو شورا و نماینده هیات امنای تاناکورای خرده مهاباد ضمن دعوت خبرنگاران هاژه برای بازدید از مجتمع و اعلام آخرین وضعیت تاناکورای خرده، شهرداری را متهم به بد عهدی و عدم اجرای مصوبات کرده است.

 

هیوا کریمی عضو دیگر هیات امنای تاناکورای خرده مهاباد در این خصوص به خبرنگار هاژه گفت: بر اساس مصوبه‌ امضا شده در بین مسوولان شهرستان و اعضای هیات امنای تاناکورای خرده، قرار بود فازهای A  و B تاناکورای خرده قدیم که متشکل از 5 راسته بازار است، از سرویس بهداشتی‌های مجتمع سورچی که در جوار آنها مکانیابی شده استفاده نمایند ولی جدیدا اطلاع یافته‌اند که مکان مورد نظر نیز به روال سالیان قبل، تبدیل به مغازه و فروخته شده است.

وی افزود: تراکم فروشی و یا تبدیل سرویس بهداشتی‌های این مجتمع به مغازه در سال 93 نیز انجام شده و به همین دلیل است که در 5 راسته بازار این مجتمع سرویس بهداشتی و یا شیر آب وجود ندارد.

 

کریمی تصریح کرد: در نهایت مسوولان اعلام کرده‌اند که در تلاش هستند تا در پارکینگ مجتمع سورچی سرویس بهداشتی ایجاد نمایند و از 3 وردی نعیین شده، تنها 2 ورودی بازگشایی می‌شود.

وی ضمن انتقاد از این تصیم که آنرا تخلف و عدم اجرای تخلفات می‌داند، اضافه کرد: مگر می‌شود 1 مجتمع بزرگ تجاری و 5 راسته بازار با آنهمه گزدشگر، از سرویس بهداشتی‌هایی بسیار دور آنهم در پارکینگ زیرزمین استفاده نمایند.

عضو هیات امنای تاناکو.رای مهاباد در ادامه ضمن اعلام کاهش شدید پارکینگ‌ها، از مسدود بودن 2 پارکینگ مجتمع سورچی و شهرداری علی‌رغم هیچ ساخت و سازی همچنان تعطیل است و در روزهای پنج شنبه و جمعه بسیاری از گزدشگران و خریداران را کلافه می‌کند.

هیوا کریمی افزود: پارکینگ سوم شهرداری نیز درحال احداث است و عملیات ساخت آن به کندی پیش می‌رود و این درحالیست که بازاریان به بازگشایی پارکینگ‌ها و ارائه خدمات بیشتر برای جبران زیان‌های کرونا هستند.

وی در خصوص سیستم اطفای حریق نیز اظهار کرد: مشکل سیستم اطفای حریق تاناکورای خرده حل شده و با قول مساعد اداره گاز شهرستان، علمک‌ها در طی هفته‌های آینده نصب می‌شود تا مغازه داران اقدام به خریداری انشعابات گاز کنند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد