تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۵ خرداد ساعت ۱۸:۴۶ بازدید: 1531      نظرات: 0      کد مطلب: 16183

مرحله دوم انتقال نمایشگاه‌های خودرو مهاباد به شهرک صنفی آغاز می‌شود


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد از آغاز مرحله دوم انتقال نمایشگاه‌های خودروی سطح شهر به شهرک صنفی کاوه در آینده نزدیک خبر داد.

محمد جهین در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از تعداد 150 واحد نمایشگاهی شهرک صنفی کاوه 32 واحد به اعضا واگذار شده که از این تعداد31 واحد ساخته شده است.

وی افزود: بخشی از 118 واحد دیگر نمایشگاهی در این شهرک صنفی که در مالکیت افراد است، ساخته شده و در مجموع تاکنون 50 واحد نمایشگاهی این شهرک ساخته شده است.

جهین با اشاره به تلاش برای آغاز مرحله دوم واگذاری‌ها اظهار کرد: طی تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری مهاباد 140 واحد نمایشگاهی دیگر برای واگذاری آماده خواهند شد، اما در حال حاضر 34 واحد نمایشگاهی با طی کردن مراحل قانونی آماده واگذاری است و پیش بینی می‌شود واگذاری‌ها به متقاضیان در آینده‌ای نزدیک آغاز شود.

وی افزود: طی روزهای آینده جلسه‌ای با حضور مسوولان برگزار خواهد شد و شیوه‌ای جدید برای واگذاری مصوب خواهد شد و طی چند ماه آینده ساخته و آماده بهره‌برداری خواهند شد.

وی اضافه کرد: در مرحله دوم واگذاری‌ها از شیوه جدید و با تعهد فرد متقاضی مبنی بر استقرار حتمی در محل، واحدها واگذار خواهند شد.

وی افزود: در چند ماه گذشته چندین نمایشگاه خودرو که بدون پروانه فعالیت می‌کردند، پلمب شده و پروانه جدید برای استقرار در خیابان‌های شهر برای افراد صادر نمی‌شود.

به گزارش هاژه، انتقال مشاغل آلاینده و مزاحم درون شهری و استقرار آنها در شهرک صنفی کاوه یکی از مطالبات شهروندان مهابادی است که در 2 سال گذشته به‌صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.

 بر اساس مصوبات کارگروه انتقال مشاغل آلاینده مهاباد، هرگونه صدور مجوز برای فعالیت نمایشگاه‌های خودرو در 3 خیابان پرترافیک محمد قاضی، سرداران و آرمان(پیام نور) ممنوع اعلام شده و واحدهای بدون پروانه که در این خیابان مستقر هستند پلمب شده‌اند.

17 بهمن سا گذشته با حضور استاندار آذربایجان غربی، فاز اول شهرک صنفی کاوه با 292 واحد در فضایی بالغ بر 11 هکتار رسما افتتاح شد 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد