تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۲۱ خرداد ساعت ۲۱:۳۱ بازدید: 2313      نظرات: 0      کد مطلب: 16241
نماینده مردم مهاباد موضع خود را در انتخابات شورای شهر مهاباد اعلام کرد

از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کنم


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از هیچ یک از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر مهاباد حمایت نمی‌کنم.

جلال محموزاده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: انتخابات شورای اسلامی شهر برای مهاباد بسیار تعیین کننده است ولی از هیچ شخص و یا افرادی حمایت نمی‌کنم.

وی با بیان اینکه انتخاب افراد اصلح برای تصدی این مقام بسیار ضروری است، افزود: به رأی مردم و افراد منتخب احترام می‌گذارم.

محمودزاده تصریح کرد: از زمان آغاز تبلیغات انتخاباتی برای اینکه هیچ شبهه‌ و یا سوءبرداشتی صورت نگیرد، در هیچ ستادی حضور نیافته و از هیچ فرد و یا اشخاصی حمایت نکرده‌ام.

وی با بیان اینکه از هیچ یک از کاندیداهای شورای شهر مهاباد بصورت ضمنی و یا مستقیم حمایت نکرده، تأکید کرد: شهروندان در انتخاب کاندیدای مد نظرشان آزادند و حضور دوستان و خویشاوندان اینجانب در ستادهای تبیلغاتی کاندیداها به معنای تایید و حمایت من از هیچ کاندیدایی نیست.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه اضافه کرد: از آنجا که در هیچ ستادی حضور نیافته و با هیچ یک از کاندیداها برای اعلام حمایت حضور نداشته‌ام، لذا برخی اظهارات افراد در خصوص حمایت از آنها را قویا تکذیب می‌کنم، با این حال امیدوارم افرادی اصلح و کارآمد به شورای اسلامی شهر مهاباد راه یابند. 
 
رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: اعلام حمایت فراکسیون اهل سنت از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیز تا امروز به نتیجه نرسیده و دیدار نمایندگان فراکسیون با نامزدها همچنان ادامه خواهد داشت.
 
جلال محمودزاده افزود: تاکنون دیدارهایی با عبدالناصر همتی، محسن رضایی، ابراهیم رئیسی و برخی دیگر از نامزدها صورت گرفته تا مواضع و برنامه‌های آنان برای اهل سنت کشور مشخص گردد. 
 
وی تصریح کرد: دیدارهای نمایندگان مجلس با نامزدها به عنوان اعضای فراکسیون‌ که متشکل از نمایندگان اهل سنت مجلس می‌باشد صورت می‌گیرد و بعد از دیدار با تمامی نامزدها، اعضای فراکسیون برای بررسی بیشتر با علما، روحانیون و اشخاص صاحب نظر شهرستان رایزنی و مشورت خواهند کرد تا در نهایت نظر خود را در فراکسیون اعلام نمایند.
 
محمودزاده اضافه کرد: با قطعی شدن نظر نمایندگان و اجماع نظرات بر یک کاندیدای، طی بیانیه‌ای رسمی فراکسیون اهل سنت مجلس موضع خود را در قبال حمایت از نامزدها اعلام خواهد کرد. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد