تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد ساعت ۲۲:۱۳ بازدید: 3700      نظرات: 3      کد مطلب: 16251

یکی دیگر از نامزدهای شورای شهر مهاباد استعفا داد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، یکی دیگر از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر مهاباد با انتشار بیانیه‌ای استعفای خود را از نامزدی در انتخابات شورای شهر مهاباد اعلام کرد.
 
متن بیانیه بدین شرح است: 
 
به نام آنکه مارا زندگی داد وزان پس مژده پایندگی داد
با سلام بنده سلیمان رسولی احمدی مدیر پیشخوان خدمات دولت پژوهان مهاباد با لطف پروردگار متعال و با اخذ تایید صلاحیت از هیات محترم اجرایی و نظارت با کد انتخاباتی۲۸۲ کاندیدای شورای شهر حضور پیدا کردم و ضمن تشکر و سپاس بیکران از همه اقوام و دوستان و همراهان و همه عزیزانی که در طی ماههای گذشته با توجه به تعهد و تخصص اینجانب جهت حضور و نامزدی اینجانب در انتخابات شورای شهر ابراز حمایت و محبت نمودند . 
تجربه ۱۵ سال مدیریتی اینجانب به من نشان داد موانع فراروی مدیریت شهری و چندپارگی مدیریت شهرداری در عرصه سیاست گذاری تصمیم سازی ، برنامه ریزی هدایت و نظارت است و این تجربه مرا واداشت که به عرصه انتخابات شورای شهر وارد شوم و امروز  به دلیل موانع و محدودیت‌ها، علیرغم همه نقدهایی که به سازوکار مدیریت شهری دارم و  بنا به پیشنهاد و توصیه و مشورت بزرگان، صاحب نظران و دوستان با توجه به تعدد کاندیدهای محترم شورای شهر  جهت جلوگیری از پراکندگی آراء و آسانتر نمودن انتخاب برای همشهریان عزیز کناره گیری مینمایم .
اما به عنوان یک شهروند مسول با شرکت در انتخابات و همراهی با جریان اصلاحات روزی را امید دارم که همشهریان عزیزم نمایندگان بی واسطه ی خود را در کنار سیاست ورزان حرفه ای در مدیریت جامعه ای که در آن زندگی میکنند انتخاب کنند؛دست یافتن به ساز و کارهایی مشخص برای این هدف را مطالبه ی مورد تأکید خود و همراهانم می دانم.
من موفقیت را در فتح کرسی های سیاسی نمی بینم بلکه موفقیت در رساندن صدای جمعیت خاموش به گوش مسولان است .
امروز انصراف خود را نه پایان راه، بلکه فتح بابی برای شروع گفتگو میان فعالان اجتماعی و سیاستمداران در جهت مطالبات جامعه مدنی حول محور کنترل و کاهش آسیب های مدیریت شهر و شهرداری در شهر می دانم و امید دارم مسیری که اکنون باز شده پس از انتخابات همچنان ادامه پیدا کند. 
با سپاس از فعالان مدنی، دانشجویان، زنان و مردانی که در این راه همراهم بودند و تا رسیدن به آینده ای روشن در کنار هم تلاش خواهیم کرد.
و در پایان از تلاش های مجدانه اعضای محترم هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات شورای اسلامی شهر کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم.
ما
فاتحان قلعه های فخر تاریخیم
شاهدان شهرهای شوکت هر قرن
قصه های بیشه ی انبوه، پشتش کوه، پایش نهر
قصه های دست گرم دوست در شب های سرد شهر. »ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۳/۲۷
کانال خوبی است
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۳/۲۷
نفرمودن به نفع کی انصراف داده وعرصه را خالی کرده متاسفانه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسن موسی ۱۴۰۰/۳/۲۶
جناب آقای احمدی صداقت شما و بزرگیتان را همه میدانیم و برایمان محرز است چه کناره کنی و چه بماندی برای ما همان آقای احمدی صادق و بی ریایی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد