تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۷ خرداد ساعت ۲۲:۰ بازدید: 1117      نظرات: 0      کد مطلب: 16252

فرماندار مهاباد مردم شهرستان را برای حضور در انتخابات دعوت کرد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با صدور پیامی، مردم را به حضور در انتخابات دعوت کرد.
متن این پیام بە این شرح است:
انتخابات بعنوان شاخصه مردم‌سالاری، از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که همواره ملت شریف ایران با حضور در صحنه انتخابات، ضمن بی‌اثر نمودن تمام نقشه‌ها و برنامه‌ریزی‌های دشمنان این مرز و بوم، سرنوشت سیاسی کشور عزیزمان را رقم زده‌اند.
برکسی پوشیده نیست که ایران عزیزما از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون، مورد کارشکنی‌ها، تحریم‌ها، دست‌اندازی ‌ها و اهداف شومی قرار داشته و به ویژه در سالهای اخیرعلی رغم تمام تلاشهای مسئولان خدمتگزار وتلاشهای بین المللی همواره با جنگ اقتصادی وتحریمهای ظالمانه وشوم دشمنان همواره مورد هجمه بوده است.
اینک در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و  ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار داریم، انتخاباتی سرنوشت‌ساز، که ماه‌هاست با تشکیل ستاد انتخابات در شهرستان تلاش کرده‌ایم تمامی تمهیدات را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم با مشارکت حداکثری و در عین حال، توأم با امنیت کامل و با در نظر گرفتن پروتکل‌ها و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی فراهم نمائیم که ان‌شاءالله این انتخابات نیز به حول و قوه الهی برگ زرین دیگری برای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.
اینجانب از تمامی مردم فرهیخته، غیور و بصیر شهرستان مهاباد دعوت می‌نمایم تا همه با هم با مشارکت پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد ماه در پای صندوق‌های رأی ضمن حضور فعالانه، انتخابی آگاهانه در خصوص شرکت  پرشور در انتخابات بوده و همچون گذشته با حضور مقتدرانه در پای صندوق‌ های رأی و افتخاری دیگر برای مهاباد عزیز باشیم.
عارف خدرلو معاونت استاندار و فرماندار شهرستان مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد