تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۲۸ خرداد ساعت ۱۶:۵۴ بازدید: 2862      نظرات: 0      کد مطلب: 16253

انصرافی یکی دیگر از نامزدهای انتخابات شورای شهر مهاباد


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، زانیار رحمانی از کاندیداتوری ششمین دوره ی شورای اسلامی شهر مهاباد با انتشار بیانیه‌ای انصراف خود را اعلام کرد.
متن انصراف مهندس زانیار رحمانی از نامزدی انتخابات شورای شهر مهاباد 
بسم اللّه الرحمن الرحیم
حمد و سپاس فراوان از پروردگاری که سرنوشت مردم را در گرو عزم آن ها در تغییر احوال خود مقدرنمود. 
مردم شریف و نجیب مهاباد
اطمینان دارم شما مردم عزیز و شریف نیز دغدغه ی ویژه ای نسبت به انتخابات پیش رو دارید و آگاه هستید که انتخابات یکی از ارکان مردم سالاری دینی است و از همین رو یکایک شما عزیزانی که نمی توانید نسبت به سرنوشت شهر و دیار خود بی تفاوت باشید با حضور پر شور خود در انتخابات خرداد ۱۴۰۰ افراد اصلح و متخصص را برای ساختن شهری در شان مردم غیور مهاباد انتخاب خواهیدکرد.
این حقیر با توجه به احساس مسئولیت که در تک تک جوانان این مرز و بوم یافت می شود بر حسب نیازی که به توجه به منویات مرشد انقلاب به همت جوانان در تمام عرصه های علمی، سیاسی و … می باشد با توجه به رکود و عدم تناسب سرعت پیشرفت با نیازهای جامعه ، خودم را مکلف دانسته ام در این امر خطیر پا به عرصه گذاشته و دین خود را ابتدا به خودم و تمام جوانان همچون خودم ادا نمایم.
با عنایت به استعدادهای بالقوه ی جوانان ایرانی احساس می شود نیاز به تغییرات محسوس در جلوه مهاباد به منظور فراهم کردن شرایطی جهت بهبود کیفیت زندگی آینده شهروندان از دست جوانان برآید و نیاز کشور به یک تحرک مهم اقتصادی و تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری (مدظلله العالی) خوشبختانه عرصه دیگری برای تلاش جوانان فراهم شده است . به یاری خداوند متعال و همیاری دوستان با وجود سختی های راه از تلاش خسته نخواهیم شد و در عرصه انتخابات نیز مجال را به فرصت جویان برای بازی با شور و شعور جوانان نخواهیم داد و در حد توان افراد اصلحی که توان و تخصص و علم و عمل را داشته باشند معرفی خواهیم کرد. بنده حقیر بنا به دلایلی از ادامه کارزار انتخابات صرف نظر می نمایم..
در پایان از اساتید، بزرگان، دوستان و تمامی عزیزانی که در این مدت به هر عنوان حامی و پشتیبان اینجانب بودند تشکر کرده و امیدوارم در مجال های آتی فرصت خدمتگذاری فراهم آید..
ان تنصراللّه ینصرکم و یثبت اقدامکم
 خدمتگذار  مردم مهاباد 
زانیاررحمانی1400/03/27ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد