تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۶ تير ساعت ۱۷:۳۳ بازدید: 1220      نظرات: 0      کد مطلب: 16303

تنها ١٠٠ میلیارد تومان، سهم مهاباد از مصوبات شورای برنامه ریزی استان در سال ١٤٠٠


به گزارش پایگاه خبری هاژه  امروز چهارشنبه جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان مهاباد با حضور عارف خدرلو فرماندار این شهرستان، جلال محمودزاده نماینده مردم در مجلس، پیام صحت کارشناس معین سازمان برنامه ریزی استان در مهاباد و روسای ادارات در سالن اجلاس فرمانداری برگزار شد.

صحت به عنوان کارشناس معین سازمان برنامه‌ریزی استان آذربایجان غربی در شهرستان مهاباد در این جلسه گفت: میزان اعتبار تصویب شده برای شهرستان مهاباد در سال ۱۴۰۰  یکصد میلیارد تومان می‌باشد که نسبت به سال گذشته رشد ۹۱ درصدی نشان می‌دهد.

وی افزود: در سال گذشته نیز از ۵۰ میلیارد اعتبار تصویب شده برای مهاباد،  ٢٠ میلیارد تومان یعنی ۳٨ درصد آن تخصیص یافته است.

در ادامه جلسه صلاح کوردستانی مسوول دفتر فنی فرمانداری مهاباد با تشریح فصل‌های مختلف اعتبار تصویب شده از سوی سازمان برنامه ریزی استان برای شهرستان مهاباد روسای ادارات را در جریان جزییات میزان اعتبارات هر بخش قرار داد که تعدادی از روسای ادارات از جمله امور آب، راهداری، هواشناسی و حفاظت محیط زیست به پایین بودن میزان اعتبارات مصوب شده برای اداره متبوع خود اعتراض کردند.

جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌های خود در زمینه جذب اعتبارات برای شهرستان گفت: جذب اعتبارات به صورت ملی، ملی- استانی و استانی صورت می‌گیرد که اعتبارات جذب شده توسط اینجانب به عنوان نماینده به صورت ملی بوده است.

نماینده مردم مهاباد در  این جلسه اعلام کرد از جمله پروژەهایی که جهت جذب اعتبار برای شروع و یا تکمیل آنها اقدام نموده بیمارستان ۳۶۰ تختخوابی، بیمارستان تامین اجتماعی، تکمیل ساختمان پیراپزشکی، گازرسانی به روستاها، آبرسانی به ۱۴۰ روستا، آبیاری تحت فشار دشت مهاباد، ادامه تکمیل پروژه کریدور غرب، احداث مدارس در سطح شهرستان و... بوده است.

 

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد