تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۸ تير ساعت ۲۲:۲۷ بازدید: 1497      نظرات: 0      کد مطلب: 16346
با هدف حمایت از بیماران سرطانی

افتتاح دفتر انجمن خیریه و بیمارستان امید در مهاباد


دفتر انجمن خیریه امید و بیمارستان امید، امروز ٢٨ تیر با حضور جمعی از نهادهای مردم‌نهاد و مسئولان در مهاباد افتتاح شد.

انجمن امید کە با هدف کمک بە بیماران سرطانی فعالیت می‌کند، دارای چهار دفتر در شهرهای ارومیە، مهاباد، خوی و ماکو می‌باشد. دفتر مهاباد برای تحت پوشش قراردادن بیماران سرطانی جنوب استان شروع بە کار می‌کند.

سیروس صادقی مدیرعامل انجمن خیریە امید در گفت‌وگو با خبرنگار هاژە با بیان اهداف تاسیس این دفتر در مهاباد گفت: دفتر انجمن خیریە امید با هدف خدمت بە بیماران سرطانی در مهاباد آغاز بەکار کردە است. در دسترس‌بودن انجمن برای بیماران سرطانی نیز یکی دیگر از اهداف تاسیس شعبە بیمارستان و انجمن خیریە امید می‌باشد.

صادقی با بیان فعالیت‌های این انجمن عنوان داشت: بیمارستان امید و مهمانپذیر "سرای امید" از اقدامات این انجمن در ٣٠ سال گذشته بودە است.

کامبیز شاولە، مسئول شعبە مهاباد انجمن و بیمارستان امید دربارە افتتاح دفتر این شعبە گفت: با حمایت جمعی از خیرین شهرستان و بیمارستان امید، اولین شعبە نمایندگی جنوب استان این بیمارستان در مهاباد شروع به کار کرد.

شاولە با بیان زمینەهای فعالیت این شعبە اظهار داشت: این انجمن در دو زمینه جذب خیرین و مددکاری بیماران آسیب‌دیده از بیماری‌های سرطانی فعالیت می‌کند. تمامی هزینەهای جمع‌آوری‌شدە در سطح مهاباد برای بیماران این شهرستان صرف خواهد شد.

مسئول دفتر شعبە انجمن مردم‌نهاد امید در پایان عنوان داشت: به همت یکی از خیرین شهرستان مرکز شیمی‌درمانی انجمن خیریە امید در مهاباد مورد بهرەبرداری خواهد گرفت.

در آیین افتتاح دفتر شعبە انجمن خیریە و بیمارستان امید، فرماندار مهاباد و جمعیت‌های خیریە سطح شهرستان حضور داشتند.

انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان آذربایجان غربی(موسسه خیریه مردم نهاد امید) در سال ۱۳۶۹ با توجه به شیوع بیماری سرطان و محرومیت‌های موجود و کمبود امکانات پزشکی در منطقه برای حل مسائل درمانی مادی و معنوی بیماران نیازمند و خانواده آنان تشکیل گردید. همچنین با را‌ه‌اندازی سرای اقامتی امید و بیمارستان تخصصی و فوق‌ تخصصی امید با بهره‌مندی از کمک‌های مردمی موفق به ارائه خدماتی در حوزه حمایتی و مددکاری و درمان بیشتر بیماری‌ها و کمک‌های پیشگیری از سرطان شده است.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد