تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۵:۱۰ بازدید: 1789      نظرات: 0      کد مطلب: 16404

پیام فرماندار مهاباد در پی تعرض به پیکره استاد هه‌ژار


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، درپی تعرض به پیکره استاد هژار در مهاباد دکتر خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد پیامی صادر کرد.
 در این پیام آمده است:
استاد هژار مرزهای محبوبیت را درنوردیده و به عنوان یک شاعر برجسته ملی کرد برای همه ایرانیان و هنرمندان و هنردوستان قابل تقدیر و احترام است.

  در پی آتش زدن تندیس هنرمند بزرگ ماموستا هژار توسط فرد یا افراد ناشناس که باعث جریحه دار شدن احساسات همشهریان و هموطنان و دوستداران این بزرگمرد در سرتاسر گیتی گردید.
 به محض اطلاع از این مسئله در محل حاضر شده و دستورات لازم را جهت مرمت و بازسازی سریع این تندیس به پرسنل شهرداری مهاباد صادر نمودیم که خوشبختانه در اولین زمان و فرصت ممکن این امر مسجل گردید و جا دارد که تقدیر و تشکر ویژه از پرسنل پرتلاش شهرداری که در این راستا تلاش همه جانبه ای داشته اند داشته باشیم.  همچنان ایشان افزود  دستورات لازم برای  پیگیری و شناسایی عامل یا عاملان آتش زدن پیکر استاد هژار صادر گردید. همچنین رایزنی های لازم در این خصوص با نیروهای محترم نظامی و امنیتی صورت پذیرفته است .
🔹️لازم به ذکر است که دکتر خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در اولین زمان ممکن در محل میدان ماموستا هژار حضور یافتند و خود از نزدیک مدیریت موضوع را به عهده گرفتند و در ادامه در محل مقبره الشعرای شهرستان و بر مزار ایشان حاضر شدند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد