تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۲۹ مرداد ساعت ۲۰:۳۴ بازدید: 2420      نظرات: 0      کد مطلب: 16430

درخواست کسبه تاناکورای خرده مهاباد از مسوولان برای یک اقدام عاجل


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بدنبال اعلام تعطیلی چند روزه تاناکورای خرده مهاباد، کسبه و بازاریان خواستار اقدام عاجل مسوولان و شهرداری جهت تأمین امنیت این مجتمع و انجام برخی تعمیرات شدند.

به منظور تعطیلی یکدست برخی مراکز جذب گردشگر شهرستان مهاباد از جمله برخی مراکز تجاری و تاناکورای خرده، ستاد مقابله با کرونا در شهرستان مهاباد، اقدام به قطع برق این مجتمع‌ها کرده است، حال بدلیل قطعی برق و عدم امکان بسته شدن تمامی ورودی‌های تاناکورای خرده این شهر، کسبه و بازاریان از نبود امنیت کافی و احتمال بروز حوادثی نظیر آتش‌سوزی نگرانند.

علی زرد عضو شورا و هیات امنای تاناکورای خرده مهاباد در گفتگو با هاژه اظهار کرد: بدلیل قطعی برق، دوربین‌های مداربسته مغازه‌داران از کار افتاده و بسیاری از کسبه بدلیل عدم بسته شدن برخی ورودی‌های این مجتمع، برای تأمین امنیت، مجبورند روزانه به مجتمع مراجعه یا تمام وقت حضور داشته باشند.

وی افزود: تعطیلی چند روزه مجتمع این فرصت را فراهم کرده بود تا شهرداری نسبت به تعیبه درب 3 عدد از ورودی‌های این مجتمع اقدام کند.

زرد تصریح کرد: ورودی‌های مجتمع تاناکورای خرده توسط بازاریان خریداری و تعبیه شده و تنها 3 ورودی در این مجتمع مانده که از شهرداری شهرستان خواسته شده نسبت به تعبیه و تعمیرات در این 3 ورودی اقدامی عاجل کند و یا حداقل در مواقعی که برق این مجتمع قطع می‌شود، تأمین امنیت آن را نیز در نظر بگیرند.

وی اضافه کرد: شهرداری قبلی، قول مساعدی برای تعبیه و تعمیر سه ورودی این مجتمع داده بود، اما تا اکنون اقدامی صورت نگرفته است.
 
عضو شورا و هیات امنای تاناکورای مهاباد در پایان خواستار انجام عایق کاری سیستم اطفای حریق قبل از فصل سرما شد. 
گزارش: زانیار رسولی 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد