تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۲۹ مرداد ساعت ۲۰:۳۴ بازدید: 1694      نظرات: 0      کد مطلب: 16430

درخواست کسبه تاناکورای خرده مهاباد از مسوولان برای یک اقدام عاجل


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بدنبال اعلام تعطیلی چند روزه تاناکورای خرده مهاباد، کسبه و بازاریان خواستار اقدام عاجل مسوولان و شهرداری جهت تأمین امنیت این مجتمع و انجام برخی تعمیرات شدند.

به منظور تعطیلی یکدست برخی مراکز جذب گردشگر شهرستان مهاباد از جمله برخی مراکز تجاری و تاناکورای خرده، ستاد مقابله با کرونا در شهرستان مهاباد، اقدام به قطع برق این مجتمع‌ها کرده است، حال بدلیل قطعی برق و عدم امکان بسته شدن تمامی ورودی‌های تاناکورای خرده این شهر، کسبه و بازاریان از نبود امنیت کافی و احتمال بروز حوادثی نظیر آتش‌سوزی نگرانند.

علی زرد عضو شورا و هیات امنای تاناکورای خرده مهاباد در گفتگو با هاژه اظهار کرد: بدلیل قطعی برق، دوربین‌های مداربسته مغازه‌داران از کار افتاده و بسیاری از کسبه بدلیل عدم بسته شدن برخی ورودی‌های این مجتمع، برای تأمین امنیت، مجبورند روزانه به مجتمع مراجعه یا تمام وقت حضور داشته باشند.

وی افزود: تعطیلی چند روزه مجتمع این فرصت را فراهم کرده بود تا شهرداری نسبت به تعیبه درب 3 عدد از ورودی‌های این مجتمع اقدام کند.

زرد تصریح کرد: ورودی‌های مجتمع تاناکورای خرده توسط بازاریان خریداری و تعبیه شده و تنها 3 ورودی در این مجتمع مانده که از شهرداری شهرستان خواسته شده نسبت به تعبیه و تعمیرات در این 3 ورودی اقدامی عاجل کند و یا حداقل در مواقعی که برق این مجتمع قطع می‌شود، تأمین امنیت آن را نیز در نظر بگیرند.

وی اضافه کرد: شهرداری قبلی، قول مساعدی برای تعبیه و تعمیر سه ورودی این مجتمع داده بود، اما تا اکنون اقدامی صورت نگرفته است.
 
عضو شورا و هیات امنای تاناکورای مهاباد در پایان خواستار انجام عایق کاری سیستم اطفای حریق قبل از فصل سرما شد. 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد