تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۳ شهريور ساعت ۱۷:۲۴ بازدید: 1209      نظرات: 0      کد مطلب: 16459
روز دوم هفته دولت

افتتاح و کلنگ زنی دو پروژەی ورزشی و آموزشی در شهرستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری هاژه روز چهارشنبه دوم شهریور و در دومین روز هفته دولت مراسم افتتاح یک سالن ورزشی چند منظوره در روستای ایندرقاش مهاباد با حضور سلیمان پاکزاد معاون فرماندار،  علی بیژن فر بخشدار بخش مرکزی، قرنی مصطفی پور  رییس اداره ورزش و جوانان  و و برخی دیگر از مسئولان شهرستانی و پیشکسوتان ورزشی  برگزار شد.
 
قرنی مصطفی پور رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد در این مراسم گفت: سالن زنده‌ یاد سیاوش بهار دوست یک سالن چند منظوره سقف بلند ویژه ی ورزش های توپی است که با مساحتی بالغ بر 1080 متر مربع و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در روستای اگریقاش مهاباد احداث شده است.
 
مصطفی پور افزود: جهت ساخت سالن مذکور هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد تومان توسط آقای فرهمندی از اهالی روستای ایندرقاش صرف شده  و نام سالن به یاد زنده یاد سیاوش بهاردوست کاپیتان سابق تیم ملی نوجوانان بوکس ایران و از اهالی این روستا به اسم وی نامگذاری شده است.
در ادامه برنامه های هفته دولت در مهاباد آئین کلنگ زنی مدرسه ۱۲ کلاسه سایت مسکن مهر سید آباد با حضور معاون مدیر‌کل ادره راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی، معاون سیاسی فرماندار مهاباد و برخی دیگر از روسای ادارات این شهرستان برگزار شد.
 
جلال تقی دخت معاون مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی در این مراسم اظهار داشت:  عملیات ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه سایت مساکن مهر سید آباد با مساحتی بالغ بر ۷۳۰۰ متر مربع،  زیربنای ۱۷۹۰  مترمربع و با اعتباری حدود ۱۷ میلیارد تومان  از طرف اداره کل راه و شهرسازی استان و توسط پیمان کار انجام خواهد شد و امید است تا برای سال تحصیلی آینده به بهره برداری برسد.
 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد