تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۲:۱۵ بازدید: 1892      نظرات: 1      کد مطلب: 16712
هشدار رییس دادگستری مهاباد

برخورد با ترک فعل مدیران در دستور کار استبه گزارش پایگاه خبری هاژه، روز یکشنبه ١٨ مهرماه ١٤٠٠، جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد در سالن کانون فجر برگزار شد.

امام جمعه شهرستان مهاباد

ماموستا عبدالسلام امامی در این جلسه ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول و میلاد پیامبر اکرم(ص) گفت: لازم است امروزه به شیوه مدیریت خاتم الانبیا در مورد به‌کارگیری از جوانان در اداره برخی مناطق اسلامی رجوع و در همه سطوح مدیریتی از پتانسیل جوانان مستعد و مومن استفاده شود.

 

رییس دادگستری مهاباد

جواد بنایی گفت: دادگستری توجه ویژه‌ای به نحوه عملکرد دستگاه‌های اجرایی که با حقوق عامه سروکار دارند، خواهد داشت.

وی افزود: مستحدثات شهری، منابع و اراضی ملی، بستر و حریم رودخانه‌ها، حریم راه‌ها و ساخت‌وسازهای غیرمجاز از  دسته‌ای خواهند بود که عملکرد مدیران مربوطه در این حوزه‌ها مستمرا بررسی خواهد شد.

رییس دادگستری مهاباد تاکید کرد: احیا و اجرای حقوق عامه در اولویت و دستور کار قوه قضائیه است و مدیران اجرایی نسبت به وظایف خود در این حوزه باید پاسخگو باشند. 

بنایی هشدار داد: چنانچه شاهد تضییع حقوق عمومی در حوزه‌های مختلف و به دلیل عدم انجام تکالیف قانونی توسط مدیران سازمان‌ها و ادارات باشیم بدون شک براساس قانون قاطعانه برخورد خواهیم کرد. 

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد

سرهنگ توحیدی به برنامه‌های این فرماندهی در هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: در این هفته، در سه حوزه: نظام وظیفه، مسایل قضایی و جرایم راهنمایی و رانندگی ارتباط مستقیم با مردم مهاباد خواهیم داشت و مشکلات آنان را به صورت حضوری بررسی خواهیم کرد.

وی همچنین از افتتاح پلیس راه مهاباد و ایجاد شعبه کمیسیون رسیدگی به جرایم راهنمایی و رانندگی در مهاباد در هفته پیش رو خبر داد. 

 

 

رییس شورای اسلامی شهر مهاباد

امید خضری برای حل مشکلات ترافیک شهری به عنون مسئلەای حاد، توجه به بخش سرمایەگذاری در حوزه گردشگری و بازگشت اعتماد مردم به نهاد شورا، از اعضای شورای اداری خواست که همراه شورای شهر باشند.

 

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد:

 عارف خدرلو تلاش همه جانبه مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا را ستود و به دو مسئله واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌ها اشاره کرد.

وی افزود: خوشبختانه روند واکسیناسیون با سرعت مطلوبی در حال اجراست و تاکنون بیش از ١٦٦هزار دز واکسن کرونا در سطح شهرستان تزریق شدە است.

خدرلو از کسانی که مردم را از تزریق واکسن دل‌سرد می‌کنند انتقاد کرد و گفت: تنها راه ریشەکن کردن این ویروس واکسیناسیون است که تمام امکانات و پتانسیل‌های موجود را به کار گرفتیم که زمان تزریق هر واکسن کمتر از ٥ دقیقه زمان ببرد.

فرماندار مهاباد از مردم خواست تا به شیوە‌نامەهای بهداشتی توجە ویژەای داشتە باشند و در اسرع وقت نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند.

وی در این جلسه از اتاق اصناف شهرستان مهاباد نیز خواست نسبت به کنترل قیمت‌ها و بازرسی مداوم از اصناف بە صورت جدی اقدام کند. 

 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

پیمان درویش زاده ۱۴۰۰/۷/۱۸
باتوجه به اینکه شخصا چندین بار بصورت حضوری و نامه نگاری و مراجعه به شورای ترافیک شهرداری در خصوص خ سید نظام میدان حمه خرچه که به پارکینگ تبدیل شده و باعث بی رونقی کسب و کار محله بازار نسبت به کوچه های همجوار شده
از شما عاجزانه تقاضا مندیم دیگری فرماید
با تشکر

نظر خود را براي ما ارسال كنيد