تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۲ مهر ساعت ۱۲:۵۲ بازدید: 1206      نظرات: 0      کد مطلب: 16734

کلنگ‌زنی ساختمان اداری بیمه سلامت در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، با حضور مدیرکل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی، پروژه احداث ساختمان اداری بیمه سلامت شهرستان مهاباد کلنگ زنی شد.

 

فریده جعفری مدیرکل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از 16 شهرستان تابعه استان تا این لحظه 3 شهرستان، خوی، میاندوآب و بوکان دارای ساختمان ملکی هستند و مابقی بصورت استیجاری یا با استفاده از مجتمع ساختمان اداری فرمانداری ارائه خدمات می‌دهند.

 

وی افزود: ساختمان‌های اداری بیمه سلامت شهرستان‌های مهاباد، پیرانشهر و سلماس در بازه زمانی 2 روژ با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود.

جعفری تصریح کرد: بیش از ۲ میلیون و ۶۰ هزار نفر از جمعیت آذربایجان غربی در قالب پنج صندوق شامل روستاییان، بیمه سلامت همگانی، کارمندان ادارات و نهادهای دولتی، صندوق بیمه ایرانیان و سایر اقشار تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

عارف خدرلو فرماندار مهاباد نیز در ادامه اظهار کرد: احداث ساختمان اداری بیمه سلامت در ادامه تلاش‌ها برای توسعه زیرساخت‌های بخش درمان شهرستان می‌باشد و بازه زمانی 7 ماهه برای تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن آن تعیین شده است.

 

وی افزود: شهرستان مهاباد با توجه به موقعیت جغرافیایی قطب درمانی جنوب استان است و احداث ساختمان اداری بیمه سلامت یکی از نیازمندی‌های شهرستان بود.

خدرلو با بیان اینکه پیمانکار این پروژه مشخص شده و مشکلی در زمینه تأمین اعتبار نخواهد داشت، اضافه کرد: این ساختمان با استانداردهای لازم برای سهولت دسترسی برای شهروندان ایجاد خواهد شد تا خدمات رسانی در سطح قابل قبولی ارائه گردد.

فیصل رسولی رییس اداره بیمه سلامت شهرستان مهاباد نیز به خبرنگار هاژه گفت: بیمه سلامت در مهاباد از سال از سال 1374 تأسیس شده و تاکنون 58 درصد جمعیت شهرستان مهاباد را با 5 صندوق بیمه کارکنان دولت، بیمه همگانی، ایرانیان، سایر اقشار و روستائیان تحت پوشش قرار داده است.

 

وی افزود: یکی از مشکلات بیمه سلامت در شهرستان نبود ساختمان اداری بود که در این بازه زمانی بصورت استیجاری ارائه خدمات می‌داد.

رسولی تصریح کرد: ساختمان بیمه سلامت مهاباد در زمینی به مساحت 400 متر با 300 متر زیربنا با امکان توسعه در این شهرستان احداث می‌شود.

رییس بیمه سلامت شهرستان مهاباد در پایان از تلاش‌های نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، اداره مسکن و شهرسازی و مسوولان شهرستان برای پیگیری احداث این پروژه تقدیر کرد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد