تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۲ مهر ساعت ۲۱:۱۷ بازدید: 898      نظرات: 3      کد مطلب: 16735

بزرگترین محموله چوب قاچاق استان در مهاباد کشف و ضبط شد 
 

با رصد نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان مهاباد و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان مهاباد و اخذ دستور قضایی، ۲۰۰ تن چوب آلات قاچاق دپو شده در یکی از انبارها و کارگاه پالت سازی اطراف شهر مهاباد کشف شد.

 در این رابطه مجید پاتو، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد به خبرنگار هاژه گفت: بزرگترین محموله  چوب‌آلات قاچاق استان که از شهرستان های اطراف و حومه شهرستان مهاباد قطع، بارگیری و در انباری در اطراف شهرستان مهاباد دپو شده بود، با مراقبت و اشراف اطلاعاتی و رصد شبانه روزی ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و همکاری نیروی انتظامی شهرستان مهاباد کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این ارتباط یک متخلف با همکاری نیروی انتظامی شهرستان مهاباد شناسایی و با تشکیل پرونده جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی  و تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شد همچنین انبار دپو و کارگاه پالت سازی توسط عوامل ذیربط پلمپ گردید.

او افزود: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد با همکاری نیروی انتظامی شهرستان بصورت رصد شبانه‌روزی و با کنترل  گلوگاه‌های قاچاق با متخلفان برخورد جدی خواهند کرد.

مجید پاتو اضافه کرد: حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه با قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه‌ای همگانی بوده و انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد از مردم و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده تخریب منابع طبیعی و قاچاق هر گونه فرآورده‌های جنگلی و مرتعی توسط افراد سودجو و فرصت‌طلب مراتب را به شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان اطلاع دهند.
برچسب ها: چوب قاچاق, مهاباد

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسینی ۱۴۰۰/۷/۲۸
ادمی بدی نیست بیچاره فقط دست بخیر داشت بیست کارگر بیکارن چه کسی جواب گوی اونا هستن
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۷/۲۸
آدمی خوبی است بیچاره فقط دست به خیر داشت چرا اون که بیست کارگر در اون کارگاه نان میخوردن حالا همه بیکار ن
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی رحما نی ۱۴۰۰/۷/۲۵

ا دمی خوبی اَست هیج ضرری برای مردم نیست اندازه20 کارگر تو این کارگاه کار می کنند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد