تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۷ آبان ساعت ۱۲:۵۱ بازدید: 1025      نظرات: 0      کد مطلب: 16897
راجر واترز:

طرفدار پرشور بهمن قبادی هستم و افتخار می‌کنم با «چهار دیوار» همکاری داشته‌ام


 
 


 

منصور جهانی ـ «راجر واترز» موسیقیدان، ترانه‌سرا، خواننده و نوازنده سرشناس انگلیسی در صفحات اجتماعی خود نوشت: طرفدار پرشور بهمن قبادی و آثار سینمایی‌اش هستم و افتخار می‌کنم که با «چهار دیوار» همکاری داشته‌ام.

راجر واترز» Roger Waters موسیقیدان، ترانه‌سرا، خواننده، نوازنده مطرح انگلیسی و بنیان‌گذار گروه موسیقی «پینک فلوید» Pink Floyd، به مناسبت انتشار تریلر فیلم سینمایی «چهار دیوار» The Four Walls به کارگردانی بهمن قبادی در صفحات اجتماعی خود در اینستاگرام، فیسبوک و تویتر، این تریلر را منتشر کرد و در مطلب کوتاهی هم نوشت: دوست من بهمن قبادی، فیلمساز بزرگ کُرد، فیلم جدیدش «چهار دیوار» را در جشنواره فیلم توکیو به نمایش گذاشته است. من از زمان اکران فیلم سینمایی «زمانی برای مستی اسب‌ها» طرفدار پرشور بهمن بودم. افتخار می‌کنم که با «چهار دیوار» همکاری داشته‌ام.

فیلم سینمایی «چهار دیوار» آخرین ساخته بهمن قبادی، به تهیه‌کنندگی «راجر واترز» اسطوره موسیقی جهان، محصول کشورهای ترکیه و انگلستان و با بازی امیر آقایی و تعدادی از بازیگران سرشناس ترکیه در نخستین اکران جهانی خود در بخش «مسابقه اصلی» سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «توکیو» Tokyo در کشور ژاپن روی پرده ‌رفت و مورد استقبال بی‌نظیر تماشاگران، منتقدان و نویسندگان سینمایی قرار گرفت.

 

برای اطلاع بیشتر:

https://rockcelebrities.net/roger-waters-shares-the-trailer-of-the-new-film-he-produced/برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد