تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۲۳ آذر ساعت ۱۰:۵۱ بازدید: 6401      نظرات: 2      کد مطلب: 17150

جزئیات دستگیری 2 عضو جدید شورای شهر و 2 کارمند شهرداری مهاباد


 

 

روز گذشته برخی از منابع از دستگیری 2 عضو شورای شهر و 2 کارمند شهرداری مهاباد به اتهام فساد مالی و اداری توسط نیروهای امنیتی خبر دادند.

 امروز ناصر عتباتی، رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی در گفتگو با رسانه‌ها با تائید این موضوع گفت: تعدادی از اعضای شورای شهر مهاباد به صورت شبکه‌ای و سازمان یافته با همکاری تعدادی از کارکنان شهرداری این شهر اقدام به سندسازی برای تملک اراضی ملی و دولتی کرده بودند که با انجام کارهای دقیق اطلاعاتی و قضایی با هماهنگی اداره اطلاعات و دادستانی مهاباد شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در این رابطه ۲ عضو شورای شهر دوره ششم و ۲ نفر کارمند شهرداری با صدور قرار قانونی بازداشت و روانه زندان شدند و تحقیقات در خصوص موضوع و دیگر افراد دخیل همچنان ادامه دارد.

رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی با هشدار جدی به غارتگران حقوق عامه و بیت المال گفت: پرچم فساد ستیزی در دستگاه قضایی استان برافراشته است و اجازه کوچکترین دست درازی وتجاوز به حقوق بیت المال و مردم را به این سوداگران نخواهیم داد.

دستگیری 2 تن از اعضای شورای شهر مهاباد در حالی اتفاق می‌افتد که یک سال و نیم از دستگیری  اعضای دور قبل شورای شهر مهاباد به اتهام فساد مالی می‌گذرد و تاکنون نتایج پرونده آن‌ها اعلام نشده است.

 پیشتر علی اکبر گروسی رییس کل وقت دادگستری استان در حاشیه مراسم معارفه دادستان جدید مهاباد در جمع خبرنگاران گفته بود که پرونده دستگیری اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد با روند خوبی در دستگاه قضایی در حال رسیدگی است و پس از اتمام آن، مردم در جریان نتیجه این پرونده قرار خواهند گرفت.

 
 
در این باره بیشتر بخوانید:
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حمیرا ۱۴۰۰/۹/۲۴
اینها اگرسوء استفاده گرمالی هستند چگونه صلاحیتشان تایید شده برای عضویت شورای شهر
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۹/۲۳
خواهشا نامشان را اعلام کنید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد