تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۲۶ آذر ساعت ۱۳:۵۷ بازدید: 947      نظرات: 0      کد مطلب: 17178
به علت بارش برف

پروازهای امروز فرودگاه ارومیه لغو شد


به گزارش هازه به نقل از شورای اطلاع رسانی استان، مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان غربی گفت: بارش برف و کاهش شدید دید افقی در فرودگاه ارومیه دو پرواز تهران به ارومیه را لغو کرد.
محمدعلی نائل قراملکی در این زمینه افزود: کاهش دید افقی به ۲۰۰ متر موجب اخلال در انجام پروازهای صبح امروز فرودگاه ارومیه شده و تمام پروازهای امروز این فرودگاه لغو شد.
وی ادامه داد: کارکنان اداره آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما در فرودگاه‌های استان تمام تلاش خود را برای باز نگه داشتن و انجام پروازها در این فرودگاه را به کار گرفته‌اند، اما کاهش دید به ۲۰۰ متر در فرودگاه ارومیه موجب اخلال در انجام پروازهای صبح در فرودگاه ارومیه شد و سبب شد تا دو پرواز تهران به ارومیه لغو شود.
قراملکی با بیان اینکه این پروازها به تعداد ۲ پرواز و به مقصد تهران بودند، افزود: شماره تماس‌های ۱۹۹ یا تلفن مستقیم ۳۲۷۷۷۷۶۶ - ۰۴۴ پاسخگوی مسافران است و آنها می‌توانند از این طریق از وضعیت پروازهای این فرودگاه و یا تأخیرهای احتمالی اطلاع یابند.
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی تاکید کرد: از زمان اعلام پیش‌بینی بارش برف تمام تدابیر لازم اندیشیده شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد، با شروع بارش برف از صبح امروز تیم‌های عملیات زمیتانی در حال برف روبی هستند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد