تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ دي ساعت ۱۹:۱۰ بازدید: 969      نظرات: 0      کد مطلب: 17227
عملکرد فوتبالیست های کورد در جام حذفی فوتبال ایران

گلزنی مهاجم کامیارانی مقابل استقلال/پاس گل نجات بخش زیبر آبی‌ها


مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال ایران با طی روزهای یکشنبه و دوشنبه (28 و 29 آذر ماه) با انجام 16 بازی به پایان رسید و تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شدند.
در یکی از دیدارهای برگزار شده دو تیم استقلال و نود ارومیه در استادیوم آزادی تهران به مصاف هم رفتند و در پایان 120 دقیقه تلاش به نتیجه 1 بر 1 مساوی قناعت کردند و در ضربات پنالتی آبی پوشان پایتخت با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسیدند.
در این دیدار جذاب زبیر نیک نفس هافبک دیواندره ای تیم استقلال از ابتدا در ترکیب این تیم به میدان رفت و در دقیقه 88 در حالی که در آستانه حذف از جام حذفی بودند با ارسال دیدنی خود برای آرمان رمضانی زمینه ساز گل تساوی تیم استقلال و کشاندن بازی به وقت های اضافه شد و در ادامه بازی و در دقیقه 112 تعویض شد.
زبیر نیک نفس در پایان این پیکار با دریافت نمره 8.15 به عنوان بهترین بازیکن تیم استقلال در این بازی شناخته شد.
وریا غفوری کاپیتان سنندجی استقلال همچنان به دلیل مصدومیت در ترکیب این تیم حضور نداشت و فردین رابط مهاجم پیرانشهری این تیم نیز به صلاحدید کادر فنی در لیست این تیم قرار نگرفته بود.
در ترکیب تیم نود ارومیه آرمان (دیار) سوداگر هافبک دفاعی کورد زبان ارومیه ای با شماره 6 به طور ثابت در ترکیب این تیم بازی کرد و عملکرد قابل توجهی در این بازی از خود به نمایش گذاشت و در پایان نمره 6.77 دریافت کرد و پنجمین بازیکن برتر تیم نود ارومیه در این بازی بود.
کیوان مارابی مهاجم کامیارانی شماره 99 این تیم از دقیقه 105 وارد بازی شد و در ضربات پنالتی گل سوم تیم نود ارومیه را به گل تبدیل کرد و در پایان نمره خوب 6.83 دریافت کرد و با وجود دقایق کوتاهی که در زمین بود به عنوان چهارمین بازیکن برتر تیمش شناخته شد.
قادر رشیدی مدافع کورد زبان اهل ارومیه نیز از دقیقه 106 در ترکیب تیم نود به میدان آمد و مقابل مهاجمان تیم استقلال عملکرد خوبی در این دقایق کوتاه داشت و در پایان نمره 6.59 دریافت کرد.
تیم های آلومینیوم اراک و فجرسپاسی شیراز در این مرحله جام حذفی به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان تیم اراکی با نتیجه 2 بر 0 به پیروزی رسید.
مصطفی احمدی هافبک بانه ای آلومینیوم 90 دقیقه در ترکیب این تیم بازی کرد و مانند بازیهای قبل این تیم در پیروزی و صعود اراکی ها نقش بسزایی داشت.
نیما درودی مهاجم سنندجی شماره 99 آلومینیوم پس از مدتی دوری از ترکیب به دلیل آسیب دیدگی در این دیدار بطور ثابت بازی کرد و عملکرد خوبی داشت.
سیروان قربانی مدافع شماره 23 اهل کامیاران که این فصل در تیم فجرسپاسی شیراز عضویت دارد همچنان به دلیل آسیب دیدگی از میادین دور است و در لیست تیم شیرازی حضور نداشت.
تیم آرمان گهر سیرجان که در لیگ دسته اول ایران حضور دارد در زمین خودی میزبان تیم لیگ برتری نساجی قایمشهر بود و با یک گل شکست خورد و از گردونه رقابت ها حذف شد.
کوروش ملکی دروازه بان اول این تیم که اهل روانسر کرمانشاه است, در این دیدار با تشخیص کادرفنی تیم سیرجانی در ترکیب این تیم حضور نداشت و دروازه بان دوم این تیم (محمد رضا قویدل) در این بازی در ترکیب ثابت به میدان رفت.
تیم فولاد خوزستان با نتیجه 3 بر 0 شهرداری نوشهر را حذف کرد و راهی مرحله بعدی شد.
وحید حیدریه مدافع کرمانشاهی تیم فولاد همچنان به دلیل مصدومیت در لیست این تیم غایب بود و احتمال فراوان از این هفته لیگ برتر آماده حضور در میدان خواهد شد.
تیم ماشین سازی تبریز در تقابل تیم های  دسته اولی جام حذفی مقابل تیم مس کرمان با نتیجه 2 بر 1 شکست خورد و وداع زودهنگامی با این رقابت ها داشت.
متین پارسا مدافع سقزی تیم ماشین سازی تبریز به طور ثابت در ترکیب تیم تبریزی بازی کرد و امید پور قنبری مهاجم اهل اسلام آباد غرب کرمانشاه نیز به طور ثابت در تیم مس کرمان به میدان رفت و در صعود این تیم به دور بعدی نقش تعیین کننده ای داشت.
تیم پرسپولیس نیز با نتیجه پرگل 4 بر 0 تیم ویستا توربین تهران را شکست داد و به مرحله بعدی صعود کرد.
محمد مهدی مهدی خانی مهاجم اهل گیلانغرب کرمانشاه این هفته پس از مدتها مصدومیت روی نیمکت تیم پرسپولیس حضور داشت اما فرصت بازی پیدا نکرد.
محمد عمری مهاجم کورد زبان ارومیه ای تیم پرسپولیس این هفته در لیست این تیم حضور نداشت.
در تیم ویستا توربین نیز حامد عبدالملکی مدافع شماره 18 اهل قروه سنندج و محمد طاهر امینی هافبک تهاجمی مهابادی شماره 17 این تیم به تشخیص کادر فنی در لیست ویستا توربین حضور نداشتند.
در پایان رقابت های جام حذفی تیم های پدیده مشهد, آلومینیوم اراک, نساجی قایمشهر, خیبر خرم آباد, نفت مسجد سلیمان, مس کرمان, پیکان تهران, ذوب آهن اصفهان, گل گهر سیرجان, فولاد خوزستان, استقلال تهران, سپاهان اصفهان, صنعت نفت آبادان, خلیج فارس ماهشهر, مس رفسنجان و پرسپولیس تهران به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد