تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۳ دي ساعت ۱۲:۰ بازدید: 1165      نظرات: 0      کد مطلب: 17317

آیین‌های دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، آ یین گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و مسوولان در مسجد جامع مهاباد برگزار گردید، همچنین آیین به صدا درآمدن زنگ بصیرت و مقاومت نیز در مدرسه محمد تقی جعفری این شهرستان نواخته شد.

 

عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد دراین مراسم اظهار کرد: پیروی از شرع ، اخلاص و تواضع سردار سلیمانی را به چهره‌ای محبوب در نزد همه تبدیل کرده بود.

 

وی افزود: این شهید مرزهای ساختگی جهان را درنوردید و نه تنها در حوزه نظامی یک نخبه تمام عیار بود بلکه از نظر دیپلماسی نیز یک جهادگر تمام عیار بود.

سرهنگ جلیل نقشی فرمانده سپاه پاسداران شهرستان مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: شهید سلیمانی در داخل و خارج کشور همواره در عرصه مبارزه با داعش در سوریه و لبنان در جمع مردم حضور می یافت که این مردمی بودن، مهم ترین ویژگی این شهید بزرگوار بود.

 

حجت الاسلام طیب نژاد مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی نیز در این مراسم اظهار کرد: تمامی افرادی که در ترور و قتل شهید سلیمانی شرکت داشتند به سزای اعمالشان خواهند رسید.

 

وی افزود: ایشان ذوب در اسلام بودند و در میدان جنگ نیز همواره به قوانین شرعی پایبند بودند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد