تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۳ دي ساعت ۱۷:۴۷ بازدید: 378      نظرات: 0      کد مطلب: 17319
هفته هشتم لیگ دسته سوم فوتبال ایران

پیروزی نمایندگان بیجار و ایلام/شکست آبیدر سنندج پس از شش تساوی پیاپی


به گزارش هاژه، در هفته هشتم لیگ دسته سوم فوتبال ایران و در گروه سوم تیم شهدای گروس بیجار میزبان تیم هیات فوتبال گرمی اردبیل بود و موفق شد با نتیجه 2 بر 1 میهمان خود را با شکست بدرقه کند.
نماینده بیجار با این پیروزی و کسب 5  امتیاز با توجه به تفاضل گل کمتر نسبت به نماینده تبریز و گرمی, در رده یازدهم جدول رده بندی (قعر جدول) قرار گرفت.
در دیگر دیدار برگزار شده گروه سوم تیم آبیدر سنندج میهمان تیم اتحاد محمدیار بود و مقابل این تیم با یک گل شکست خورد.
تیم آبیدر شش بازی متوالی با نتیجه مساوی از زمین خارج شده بود و با کسب 6 مساوی و 2 باخت هنوز طعم پیروزی را نچشیده است و با 6 امتیاز در جدول هشتم است.
در دیدارهای گروه چهارم نیز تیم زاگرس جوانرود کرمانشاه مقابل تیم صفا جوان گستر دیر بوشهر با نتیجه 1 بر 1 مساوی کرد و در جدول رده بندی با 2 امتیاز در قعر جدول (رده سیزدهم) قرار گرفت.
تیم شرهانی دهلران ایلام در دیگر دیدار گروه چهارم در زمین تیم شهدای ابوذر فارسان با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی رسید و با کسب این سه امتیاز شیرین خارج از خانه 10 امتیازی شد و در رده هشتم جدول جای گرفت.
لازم به توضیح است در شرایطی که قرار بود دیدار دو تیم پرسپولیس برازجان و وحدت ایوان ایلام از گروه چهارم امروز در ورزشگاه تختی برازجان برگزار شود اما این دیدار به دلیل عدم حضور نماینده استان ایلام لغو و 3 بر 0 به سود تیم میزبان اعلام شد و با این نتیجه تیم وحدت ایوان با همان 2 امتیاز قبلی در رده دوازدهم ماند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد