تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۵ دي ساعت ۹:۵۱ بازدید: 856      نظرات: 0      کد مطلب: 17339

درخشش اعضای کانون پرورشی شماره 1 مهاباد در هشتمین دوسالانه ملی آفرینش


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مربی و مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک مهاباد گفت: در هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی« آفرینش» اعضای مرکز شماره ۱ مهاباد با مربیگری خانم شیلان ناظم زاده خوش درخشیدند.

افسانه بازیار در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: ۲عنوان برگزیده و یک شایسته تقدیر دستاورد اعضای هنرمند مهابادی از این مسابقه بود.

وی افزود: آنیتا بالنور برگزیدە بخش نقاشی در ردە سنی نونهال و شایسته تقدیر در بخش عکاسی رده سنی نونهال را کسب کرد، همچنین روژین پناهندە برگزیدە بخش عکاسی در ردە اعضای ارشد را از آن خود کرد.

در مجموع ۲۹۳۹ اثر در چهار رشته نقاشی، سفال‌گری، خوشنویسی و عکاسی به دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی ارسال شده بود که از آن میان ۱۱۴ اثر به عنوان برگزیده و ۱۱۶ اثر شایسته قدردانی شناخته شدند.

هیأت داوران رشته «نقاشی» شامل نادر موسوی‌فاطمی، معصومه فاضلی‌مقدس و ندا محققی، از میان ۷۷۰ اثر انتخابی در مرحله اول در شش گروه سنی، در مجموع ۳۷ اثر را به عنوان برگزیده و ۳۴ اثر را شایسته قدردانی معرفی کردند که در این میان، ارسلان اسکندری از مرکز ماکو در گروه سنی نوباوه (۴+ سال) به مربی‌گری شیرین باقرالموسوی و آنیتا بال‌نور از مرکز شماره ۱ مهاباد در گروه سنی نونهال (۹+ سال) به مربی‌گری شیلان ناظم زاده عنوان برگزیده و زهرا پورعلی از مرکز شماره ۱ ارومیه در گروه سنی ارشد (۱۸+ سال) به مربی‌گری پروین خانجانی عنوان شایسته تقدیر را کسب کردند.

همچنین هیأت داوران بخش «سفال‌گری» شامل عبدالعظیم آذرخیل، هدی محسنی و نغمه معنوی‌راد از میان ۳۱۲ اثر در شش گروه سنی، در مجموع ۲۶ اثر را به عنوان برگزیده و ۳۳ اثر را شایسته قدردانی دانستند که در این بخش، آیسو رشیدی از مجتمع شهید فرخی ارومیه به مربی‌گری فرزانه تنخواهی و هانا بافنده از مرکز شماره ۳ ارومیه به مربی‌گری شهناز حکیمی هر دو در گروه سنی نونهال (۹+ سال) حائز عنوان شایسته تقدیر شدند.

در رشته «خوشنویسی» نیز هیأت داوران شامل ربابه حسین‌پور، عطیه رستمی‌زاده و عارفه هدایت از میان ۳۲۶ اثر در پنج گروه سنی، در مجموع ۳۱ اثر را به عنوان برگزیده و ۲۹ اثر را شایسته قدردانی شناختند که سارا حسینی از مجتمع شهید فرخی ارومیه در گروه سنی نوخوان (۷+ سال) عنوان برگزیده و مینا خدایی از مرکز شماره ۱ ارومیه در گروه سنی ارشد (۱۸+ سال) عنوان شایسته تقدیر را به مربی‌گری نادره حسینی تصاحب کردند.

هیأت داوران رشته «عکاسی» نیز شامل بهنام زهری‌سامیان، مامک یحیی‌پور و سمیرا صحرانورد، از میان ۲۸۰ اثر انتخابی در مرحله اول در چهار گروه سنی، در مجموع، ۲۰ اثر را به عنوان برگزیده و ۲۰ اثر را شایسته قدردانی معرفی کردند که روژین پناهنده از مرکز شماره ۱ مهاباد در گروه سنی ارشد (۱۸+ سال) به مربی‌گری شیلان ناظم زاده عنوان برگزیده را به خود اختصاص داد و ویانا یوسف پور از مرکز شماره ۳ ارومیه در گروه سنی نونهال (۹+ سال) به مربی‌گری شهناز حکیمی، مهشید باقری از مرکز شاهین‌دژ در گروه سنی نونگاه (۱۲+ سال) به مربی‌گری مهسا صالح زاده و آنیتا بال‌نور از مرکز شماره یک مهاباد در گروه سنی نونهال (۹+ سال) به مربی‌گری شیلان ناظم زاده شایسته قدردانی شناخته شدند.

با توجه به تعداد آثار ارسال شده در رشته‌های «نقاشی» و «عکاسی» داوری در این دو رشته، در دو مرحله صورت گرفت.

هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش» از سوی اداره‌کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد