تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۲۱ دي ساعت ۲۱:۳۲ بازدید: 390      نظرات: 0      کد مطلب: 17396
برنامه دور برگشت لیگ دسته اول والیبال بانوان ایران/ کناره گیری نماینده مهاباد از مسابقات

ساکار نوذری: عدم حمایت و دلسرد کردن بازیکنان دلیل اصلی انصراف


به گزارش هاژه، دور برگشت رقابتهای لیگ دسته اول والیبال بانوان ایران در حالی از 26 دی ماه آغاز می شود که در اتفاقی عجیب نام تیم استعدادهای درخشان مهاباد در برنامه بازیهای گروه هفتم دیده نمی شود.
ساکار نوذری سرمربی تیم والیبال بانوان استعدادهای درخشان مهاباد در گفتگو با پایگاه خبری هاژه اصلی ترین دلیل انصراف این تیم را عدم حمایت مالی مناسب و دلسردی بازیکنان و عوامل تیم عنوان کرد و افزود: ما با تیمی کم تجربه و بازیکنان زیر 20 سال در مسابقات شرکت کردیم و یکی از تیمهای جوان حاضر در مسابقات بودیم.
وی افزود: یکی از دلایل حضور در این مسابقات کسب تجربه بیشتر بازیکنان بود و در حالی که با کمترین حمایت و حداقل امکانات نسبت به دیگر تیمهای شرکت کننده به مسابقات اعزام شدیم اما توقع و انتظار هواداران و والیبال دوستان از تیم ما بسیار بالا بود، در حالی که قبل از اعزام به مسابقات نیز در مورد شرایط تیم و کم تجربگی بازیکنان توضیح داده بودیم.
نوذری در مورد انصراف از دور برگشت رقابتها نیز گفت: ما ابتدا تصمیم گرفته بودیم برای درخواست میزبانی دور برگشت مسابقات اقدام کنیم اما عدم حمایت و انتظارات بالایی که از تیم ما داشتند باعث شد نه تنها از گرفتن میزبانی دلسرد شویم بلکه تصمیم گرفتیم در دور برگشت مسابقات نیز شرکت نکنیم و به همین دلیل درخواست کناره گیری خود را به فدراسیون والیبال اعلام کردیم.
سرمربی تیم والیبال بانوان استعدادهای درخشان مهاباد در ادامه صحبت های خود به عدم صعود تیم با توجه به نتایج دور رفت نیز اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از دلایل انصراف تیم ما از مسابقات، عدم شانس صعود تیم با توجه به نتایج دور رفت رقابتها بود.
وی افزود: در نظر داریم با برنامه ریزی بهتر و حمایت بیشتر سال آینده نیز در مسابقات شرکت کنیم، البته حمایت مالی مناسب و داشتن امکانات بیشتر یکی از شرایط حضور تیم در رقابتهای سال آینده است. بدون پول و حمایت مالی نمی توان انتظار موفقیت و صعود داشت و در صورت داشتن حامی مالی مناسب و داشتن امکانات بیشتر برای سال آینده مطمعنا تیم والیبال مهاباد یکی از شانس های اصلی صعود به سوپر لیگ خواهد بود.
وی در پایان صحبت های خود گفت: جا دارد از کسانی که در بازیهای دور رفت در اعزام تیم به مسابقات نقش داشتند و به تیم ما کمک کردند تشکر کنیم و امیدواریم این حمایت ها بیشتر و بهتر در سالهای آینده نیز ادامه داشته باشد تا دلگرمی و انگیزه بیشتری به عوامل تیم و بازیکنان برای کسب موفقیت داده شود و مثل سال 1397 دوباره صعود به مسابقات سوپرلیگ والیبال بانوان ایران را جشن بگیریم.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد