تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۲ دي ساعت ۱۱:۱۶ بازدید: 749      نظرات: 1      کد مطلب: 17401

حذف جرائم تردد شبانه کرونایی | چه کسانی مشمول حذف این جرائم می‌شوند


 خودرو - شیشه دودی - جریمه
 

رییس پلیس راهور ناجا نحوه حذف جرائم کرونایی را تشریح کرد.

به گزارش هاژه به نقل از ایسنا، سردار سیدکمال هادیانفر رییس پلیس راهور ناجا در حاشیه ششمین رزمایش ارتقای توان و تحریک عملیاتی پلیس راهور که صبح امروز در شهرک آزمایش برگزار شد درباره حذف جرائم کرونایی گفت: در این خصوص ابلاغ کردم که طی شرایطی بتوان جرائم کرونایی را حذف کرد.

وی درباره این شرایط افزود: ممکن است افرادی احکامی را از فرمانداری‌ها گرفته باشند، اما این احکام از سوی استانداری یا فرمانداری به ما ابلاغ نشده باشد. یا در مواردی پرستاران و کادر درمان، افرادی دارای احکام قضایی، خبرنگاران، بیماران و افراد دارای وقت عمل جراحی، افرادی که محل کار و ماموریتشان در طرح باشد و... می‌توانند مشمول حذف این جرائم شوند.

هادیانفر اظهار کرد: این افراد به سه طریق می‌توانند نسبت به حذف این جرائم اقدام کنند. اول مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰، دوم مراجعه به هیات‌های رسیدگی ماده ۵ و سوم مراجعه به پلیس راهنمایی و رانندگی استان‌ها در سراسر کشور.

رییس پلیس راهور ناجا افزود: لازم است این افراد مدارک و مستندات خود را نیز همراه داشته باشند و در آنجا ارائه کنند تا پس از انجام بررسی‌های لازم نسبت به حذف این جرائم اقدام شود.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

جعفر ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
واقعا مردم ازاری است برگ تردد داشتیم برا دادگستری از فرمانداری محل گرفتیم سیستمی و به راهنمایی و رانندگی. محل هم مراجعه کردیم حذف نشد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد