تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۲ دي ساعت ۱۲:۸ بازدید: 864      نظرات: 0      کد مطلب: 17405
الکلاسیکو متفاوت در ریاض عربستان

نکاتی جذاب از نیمه نهایی سوپرکاپ فوتبال اسپانیا


سوپرکاپ فوتبال اسپانیا امسال به شکلی کاملا متفاوت با حضور چهار تیم رئال مادرید، بارسلونا، اتلتیکو مادرید و اتلتیک بیلبائو به میزبانی کشور عربستان برگزار خواهد شد.
در دو دیدار مرحله نیمه نهایی ابتدا امشب دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در استادیوم ملک فهد شهر ریاض به مصاف یکدیگر خواهند رفت و فردا شب نیز دیدار دوم مرحله نیمه نهایی برگزار خواهد شد.
این دیدار به قضاوت خوزه مونوئرا داور اسپانیایی در حالی از ساعت 22:30 دقیقه امشب آغاز خواهد شد که در 10 تقابل قبلی دو تیم سهم بارسا 3 برد و سهم رئال مادرید 4 برد بوده و 3 مسابقه دو تیم نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.
از این 10 دیدار 8 بازی دو تیم در لالیگا و دو بازی نیز در کوپا دل ری برگزار شده است.
نکته جالب توجه اینکه رئال مادرید 4 بازی آخر را با برد پشت سر گذاشته و بارسا 5 بازی است که در الکلاسیکو پیروز نشده است.
در آخرین تقابل دو تیم رئال در دیدار برگشت لالیگا در نیوکمپ 2 آبان ماه 1400 توانست با گلهای داوید آلابا و لوکاس وازکز در مقابل تنها گل سرخیو آگوئرو با نتیجه 2 بر 1 بارسلونا را شکست دهد.
آخرین برد بارسا نیز در تاریخ 11 اسفند 1397 در استادیوم سانتیاگو برنابئو شهر مادرید بود که موفق شدند با تک گل دقیقه 26 ایوان راکیتیچ مقابل میزبان به برتری برسند.
ژاوی هرناندز سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی اعلام کرد: رئال مادرید آماده تر از بارسلوناست، اما این دلیل نمی شود که به فینال فکر نکنیم.
وی افزود: بازیکنانی مانند پدری، فران تورس و آرائوخو برای تیم ما بسیار مهم هستند و من خوشحالم که آنها دوباره به ترکیب تیم برمیگردند.
کارلو آنجلوتی سرمربی تیم رئال مادرید نیز در کنفرانس خبری خود مصاف دو تیم را برابر توصیف کرد و حاضر نشد تیمش را بخت اصلی پیروزی در این دیدار بداند.
وی در صحبتهای خود گفت: اگر بازیکنانم تصور میکردند که ما شانس پیروزی بیشتری در این دیدار داریم نگران می شدم اما خوشبختانه آنها چنین طرز فکری ندارند و می دانند که باید با تمام توان شان تلاش کنند تا این بازی را ببرند.
وی در مورد مصدومان و ترکیب تیمش نیز توضیحاتی داد: دنی کارواخال ممکن است به این بازی نرسد. همچنین برای پست بال راست دچار تردید هستم و باید دید از بین رودریگو و مارکو آسنسیو کدام یک آماده تر هستند.
ترکیب احتمالی رئال مادرید
تیبو کورتوا
دنیل کارواخال
ادر میلیتائو
داوید آلابا
فرلاند مندی
لوکا مودریچ
کاسمیرو
تونی کروس
مارکو آسنسیو
وینیسیوس جونیور
کریم بنزما
ترکیب احتمالی تیم بارسلونا
مارک آندره تراشتگن
جوردی آلبا
کلمنت لنگلت
جرارد پیکه
دنی آلوز
گاوی
سرخیو بوسکتس
نیکولاس گونزالس
لوک دی یونگ
عثمان دمبله
ممفیس دپایارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد