تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۲۴ دي ساعت ۱۲:۲۹ بازدید: 290      نظرات: 0      کد مطلب: 17414
اسامی 23 بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان ایران جهت حضور در جام ملتهای آسیا 2022 هند + برنامه مسابقات

نام دو فوتبالیست کوردستانی و کرمانشاهی در لیست نهایی/غیبت مدافع بوکانی به دلیل مصدومیت


مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایران اسامی 23 بازیکن نهایی تیم ملی جهت اعزام به رقابتهای جام ملتهای فوتبال بانوان آسیا را اعلام کرد.
در بین 23 بازیکن دعوت شده نام دو فوتبالیست کوردستانی و کرمانشاهی به چشم می خورد.
زهره جلالی مدافع قروه ای تیم زارع باتری سنندج و ثنا صادقی هافبک اهل پاوه عضو تیم سپاهان اصفهان دو فوتبالیست کورد هستند که به لیست نهایی تیم ملی ایران راه یافتند.
لازم به ذکر است غزاله بنی طالبی مدافع اهل شهرکرد که عضو تیم زارع باتری سنندج است و مریم یکتایی دروازه بان ارومیه ای شاغل در لیگ ترکیه نیز در لیست نهایی تیم ملی ایران حضور دارند.
گفتنی است الهام عبدالرحمانی مدافع بوکانی تیم سپاهان اصفهان که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز در کارنامه دارد به دلیل مصدومیت شانس حضور در اردوی تیم ملی و حضور در جام ملت ها را از دست داد.
شاگردان مریم ایراندوست روز 25 دی ماه به هند سفر خواهند کرد و امیدوارند با دست پر از این رقابتها برگردند.
تیم ملی فوتبال بانوان ایران در گروه اول این رقابتها با تیمهای فوتبال هند (میزبان)، چین تایپه و چین هم گروه است و در اولین بازی خود ساعت 17:30 دقیقه روز پنجشنبه 30 دی ماه در استادیوم دی وای پاتیل شهر ناوی مومبای هند به مصاف میزبان بازیها خواهد رفت.
دومین دیدار تیم ملی ایران در روز یکشنبه 3 بهمن ماه ساعت 13:30 دقیقه در استادیوم مومبای شهر بمبئی مقابل تیم ملی چین خواهد بود و در سومین دیدار نیز روز چهارشنبه 6 بهمن ماه ساعت 17:30 به مصاف تیم ملی چین تایپه خواهد رفت.
گروه بندی رقابتهای جام ملتهای آسیا 2022 هند
گروه یک: هند، چین، چین تایپه، ایران
گروه دوم: استرالیا، تایلند، فیلیپین، اندونزی
گروه سوم: ژاپن، کره جنوبی، ویتنام، میانمار
گفتنی است مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات روز یکشنبه 10 بهمن، نیمه نهایی 14 بهمن و دیدار فینال روز یکشنبه 17 بهمن ماه برگزار می شود.
این مسابقات در شهرهای بمبئی، مومبای و پونای هند انجام می‌شود و پنج تیم برتر مسابقات به رقابت‌های جام جهانی فوتبال بانوان 2023 که در کشورهای استرالیا و نیوزیلند برگزار خواهد شد راه می‌یابند.
برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد