تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۲۴ دي ساعت ۱۶:۲۱ بازدید: 422      نظرات: 0      کد مطلب: 17415
هشدار اداره راهداری مهاباد به رانندگان

در محورهای پسوه و برهان تردد نکنید/ جاده مسدود است


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هازه، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از مسدود بودن محور پسوه و برهان خبر داد.

محسن خادمی در گفتگو با خبرنگار هازه اظهار کرد: محوره مهاباد – پیرانشهر از جاده فرعی پسوه بدلیل کولاک شدید و نبود دید افقی مسدود شده است و رانندادگان باید از مسیرهای جایگزین مهاباد – نقده استفاده نمایند.

وی افزود: چندین خودروی گرفتار در این مسیر توسط نیروهای راهداری رهاسازی شده‌اند و بارش شدید برف و کولاک در این محور همچنان ادامه دارد.

خادمی تصریح کرد: محور مهاباد – بوکان نیز تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است و احتمال دارد این مسیر نیز مسدود گردد، لذا شهروندان مهابادی و بوکانی جدا از تردد در این مسیر خودداری نمایند و از محور جایگزین مهاباد – میاندوآب – بوکان استفاده نمایند.

وی افزود: گرفتاری رانندگان در برف موجب اخلال در برفروبی محورها می‌شود، لذا رانندگان ضمن پرهیز از سفرهای غیرضروری، حتما از مسیرهای شریانی درجه 1 برای سفر استفاده نمایند.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در ادامه اظهار کرد: تردد در محور مهاباد – سردشت نیز با کندی درجریان است و در گردنه‌ها تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

محسن خادمی در پایان افزود: تمام نیروهای راهداری در محورهای مواصلاتی درجه یک شهرستان مشغول برفروبی و نمک پاشی هستند و برفروبی جاده‌های فرعی بعد از آن صورت می‌گیرد.

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد