تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۹ دي ساعت ۱۷:۱۸ بازدید: 726      نظرات: 0      کد مطلب: 17456
عملکرد فوتبالیستهای کورد در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران

گلزنی مدافع کرمانشاهی و مهاجم سنندجی/ خراب کردن پنالتی بازیکنان بانه ای و کرمانشاهی


مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام حذفی فوتبال ایران با انجام 7 دیدار و لغو دیدار استقلال و پیکان برگزار شد.
در این مرحله بسیاری از تیمهای مدعی لیگ برتری حذف شدند و نتایج عجیبی رقم خورد و تعدادی از بازیکنان کورد زبان نیز در ترکیب تیمهایشان بازی کردند.
در این مطلب قصد داریم شما را از عملکرد این بازیکنان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مطلع سازیم.
ذوب آهن - پرسپولیس
محمد عمری مهاجم کورد زبان ارومیه ای: در دقایق پایانی بازی با تصمیم یحیی گل محمدی به میدان آمد و عملکرد خوبی داشت.
وی در چند مورد اقدام به دریبل بازیکنان ذوب آهن کرد و نشان داد از سرعت خوب و قدرت دریبل زنی بالایی برخوردار است.
گفتنی است محمد عمری به دلیل دقایق کوتاه حضور در زمین در پایان بازی نمره ای دریافت نکرد.
محمد مهدی مهدی خانی مهاجم اهل گیلانغرب کرمانشاه: نود دقیقه روی نیمکت ذخیره های پرسپولیس حضور داشت و فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد.
آلومینیوم اراک - سپاهان
مصطفی احمدی هافبک اهل بانه: 120 دقیقه در ترکیب تیم آلومینیوم بازی کرد و بازی خوب و تاپیر گذاری را از خود به نمایش گذاشت و بارها هافبک های نامدار سپاهان را در بازیسازی ناکام گذاشت.
وی در ضربات پنالتی هم جزو پنالتی زنان تیمش بود و زننده  پنالتی سوم اراکی ها بود که ضربه اش با برخورد به تیر دروازه گل نشد.
نکته جالب توجه در مورد مصطفی احمدی اینکه در این دیدار در مجموع 120 دقیقه بازی 15.29 کیلومتر آمار دوندگی داشت و رکورد عجیبی در دوندگی یک بازیکن در فوتبال ایران را به جای گذاشت.
نیما درودی مهاجم اهل سنندج: روی نیمکت ذخیره های تیم آلومینیوم حضور داشت و در دقایق پایانی نیمه دوم به بازی آمد و در ضربات پنالتی نیز موفق شد پنالتی چهارم اراکی ها را به گل تبدیل کند.
مس کرمان - فولاد خوزستان
وحید حیدریه مدافع اهل کرمانشاه: 120 دقیقه در ترکیب تیم فولاد بازی کرد و موفق شد دقیقه 87 و در حالی که فولاد با یک گل عقب بود با ضربه سر گل تساوی تیمش را به ثمر برساند تا بازی به وقتهای اضافه کشیده شود.
در ضربات پنالتی حیدریه زننده پنالتی ششم و حساس فولادی ها بود که پنالتی را دروازه بان مسی ها مهار کرد.
نکته جالب توجه اینکه وحید حیدریه با زدن گل دقایق پایانی مانع حذف زودهنگام فولاد شد ولی با خراب کردن پنالتی آخر این تیم باعث حذف خوزستانی ها شد.
امید پورقنبری مهاجم اهل اسلام آباد غرب کرمانشاه: به دلیل آسیب دیدگی در لیست بازیکنان تیم مس کرمان نبود.
لازم به توضیح است در پایان 7 دیدار برگزار شده تیمهای پرسپولیس، آلومینیوم اراک، مس کرمان، خیبر خرم آباد، نساجی قائمشهر، مس رفسنجان و خلیج فارس بندر ماهشهر به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند و تیم های مدعی سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان از رقابتها حذف شدند.
تک دیدار باقیمانده این مرحله بین تیمهای استقلال و پیکان به دلیل ابتلای بسیاری از بازیکنان تیم استقلال به ویروس کرونا لغو و به تاریخ دیگری موکول شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد