تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۷ بهمن ساعت ۱۶:۲۳ بازدید: 3559      نظرات: 0      کد مطلب: 17525

سه عضو یک خانواده در کرمانشاه به قتل رسیدند


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از قتل سه عضو یک خانواده و دستگیری قاتل در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: ساعت سه بامداد امروز (۷ بهمن) مردی ۳۵ ساله با استفاده از سلاح گرم سه عضو یک خانواده را به قتل رساند.
 «شهرام کرمی» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران در تشریح این جنایت هولناک،  با بیان اینکه قاتل داماد سابق این خانواده بوده است، افزود: در این جنایت قاتل همسر سابق خود که دخترخاله اش بوده، مادر و خواهر او را در حالیکه در خواب بودند نیز به قتل می رساند.
دادستان کرمانشاه ادامه داد: طبق تحقیقات انجام شده قاتل از ابتدای شب در منزل مقتولین حضور داشته و شب را در یکی از اتاق های منزل آنها به استراحت پرداخته که پس از حصول اطمینان از خواب بودن آنها اقدام به قتل آنها با استفاده از سلاح کلت کمری می‌کند.
وی با اشاره به حضور تیم خبره ای از کارآگاهان پلیس آگاهی استان و بازپرس ویژه قتل دادسرای کرمانشاه در محل جنایت عنوان کرد: باتوجه به متواری شدن قاتل از صحنه جرم اقدامات اطلاعاتی لازم برای دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.
کرمی خاطرنشان کرد: ضابطین دستگاه قضایی با استفاده از سرنخ‌های به دست آمده از صحنه جرم و با دقت  عمل و هوشیاری و انجام اقدام اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های خاص پلیسی پس از گذشت ساعاتی از ارتکاب جرم در یک اقدام ضربتی مجرم فراری را در یکی از محلات حاشیه ای شهر کرمانشاه دستگیر کردند.
وی در پایان گفت: تحقیقات در خصوص علت و انگیزه های ارتکاب قتل در دستور کار بازپرسی ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه قرار دارد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد