تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۶:۵۵ بازدید: 1474      نظرات: 0      کد مطلب: 17564

افتتاح 210 میلیار تومان پروژه در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، اولین روز از دهه مبارک فجر با اجرای چند برنامه در مهاباد همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

صبح امروز مزار شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در مهاباد به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور مسوولان و اقشار مختلف مردم این شهرستان غبارروبی، عطرافشانی و گلباران شد.

 

در دومین برنامه امروز همزمان با سراسر کشور، آیین نواختن زنگ انقلاب سالروز ورود رهبر انقلاب اسلامی به کشور با حضور مسوولان شهرستان در مدرسه استعدادهای درخشان این شهر برگزار شد.

 

عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد در این مراسم اظهار کرد: ایام الله دهه فجر بهترین فرصت برای آشنایی نسل جوان با اهداف، آرمان‌ها و دوران پیروزی انقلاب اسلامی است که در این راستا همه دستگاه ها باید برنامه های ویژه‌ای را در نظر بگیرند تا امانت داران انقلاب با رشادت و فداکاری مردم در آن دوران آشنا شوند.

 

مسوولان شهرستان بعد از نواختن زنگ انقلاب از نمایشگاه عکس دوران دفاع مقدس نیز در این مدرسه بازدید کردند. 

 
سومین برنامه امروز به برگزاری رژه خودرویی و موتوری و همچنین رژه ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان مهاباد اختصاص داشت.
 
 

در نخستین روز از ایام دهه فجر، شورای اداری شهرستان نیز تشکیل جلسه داد و در آن معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد از افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های این شهرستان به ارزش 210 میلیارد تومان خبر داد و گفت: بخش عمده‌ای از آن به افتتاح پروژه‌های راه‌سازی، آب و برق، مدرسه، گازرسانی، خدماتی و اشتغالزایی اختصاص یافته است.

 

امیر قادری افزود: دولت تغییر کرده و جابجایی و تغییر مدیران امری طبیعی است، اما در دولت فعلی پاکدستی، پاک چشمی، دلسوزی برای مردم و ارتباط تنگاتنگ با مردم از مهمترین آیتم‌های انتخاب مدیران است.

وی تصریح کرد: تیمی از فرمانداری این شهرستان عملکرد تمامی ادارات این شهرستان را در زمینه های مختلف رصد خواهد کرد.

فرماندار مهاباد در ادامه از برگزاری چندین نشست با نخبگان ورزشی، معتمدین، هنرمندان شهرستان خبر داد و گفت: کمبودهایی در زمینه زیرساخت‌های ورزشی، عدم تسهیل‌گری در پرداخت وام اشتغالزایی وجود دارد که باید هرچه سریعتر نسبت به رفع آن اقدام شود.

وی افزود: برای توسعه ورزش و پربارکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان ضمن اینکه باید امکانات ورزشی به ویژه سالن‌های ورزشی ادارات دولتی در اختیار ورزشکاران قرار گیرد، با پرداخت تسهیلات به کارآفرینان در حوزه ورزش نیز همکاری شود تا وضعیت سرانه‌های ورزشی شهرستان بهبود یابد.

امیر قادری تصریح کرد: تولید سالانه 300 هزار تن سیب و دارا بودن 10 هزار هکتار باغ مثمر در شهرستان پتانسیل عظیمی در بخش کشاورزی شهرستان است که باید از آن استفاده کرد.

فرماندار مهاباد با اشاره به تغییر وضعیت کرونایی در شهرستان اظهار کرد: تجربه‌های گذشته حاکی از غیر قابل پیش‌بینی بودن عملکرد سویه‌های جدید ویروس کرونا است، لذا باید تمامی دستگاه‌های شهرستان با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برای عبور از بحران همکاری نمایند.

قادری افزود: دوز سوم واکسن کرونا یکی از مهمترین اقداماتی است که می‌تواند میزان مرگ و میر و بستری‌های ناشی از ابتلا به این ویروس را کاهش دهد، لذا از شهروندان می‌خواهیم نسبت به دریافت دوز سوم واکسن اقدام نمایند.

عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد نیز در این جلسه ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر اظهار کرد: پست و مقام بدون خدمت به شهروندان ارزشی ندارد و مسوولان باید پذیرای نقدهای بجای شهروندان باشند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد