تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۳ بهمن ساعت ۹:۷ بازدید: 1085      نظرات: 0      کد مطلب: 17569
آخرین وضعیت راه‌های بین شهری و روستایی مهاباد اعلام شد

مسیرهای برهان و پسوه بازگشایی شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مهاباد از بازگشایی مسیرهای پسوه و برهان خبر داد.

رحمت نویدی‌نیا در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: محور مهاباد – بوکان(برهان) و محور مهاباد – پیرانشهر(پسوه) بازگشایی شده و تردد در آن درجریان است.

وی افزود: در جاده برهان در حوالی حاجی علی‌کند، جاده نیاز به تعریض بیشتر داشت و اکیپی از نیروهای این اداره در محل مشغول تعریض جاده برای سهولت تردد هستند.

 

نویدی‌نیا تصریح کرد: در 2 روز گذشته شاهد کولاک نبودیم و همین امر باعث شد بازگشایی مسیرها با سرعت بیشتری انجام شود.

وی اضافه کرد: تردد در سایر محورهای مواصلاتی شهرستان بدون مشکل خاصی در جریان است ، با این‌حال رانندگان باید همواره زنجیر چرخ بهمراه داشته و با رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه در مسیرها تردد کنند.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مهاباد در ادامه با اشاره به وضعیت راه‌های روستایی شهرستان اظهار کرد: تمامی مسیرهای روستایی شهرستان بغیر از مسیر ارتباطی قلات و قزلجه در محور برهان بازگشایی شده است.

 

وی افزود: درحال حاضر نیروهای راهداری در این مسیر درحال تعریض و برفروبی مسیرهای ارتباطی 2 روستای مذکور می‌باشند.

رحمت نویدی‌نیا ضمن تقدیر از مشارکت بیش از 10 شرکت خصوصی در برفروبی مسیرها، اظهار کرد: انتظار می‌رود تا پایان امروز مسیرهای دسترسی به قلات و قزلجه از محور برهان نیز بازگشایی گردد.

رحمت نویدی‌نیا در پایان از رانندگان خواست در روزهای برفی، قبل از سفر جهت اطلاع از وضعیت جاده‌ها با شماره تلفن‌های ۰۴۴۴۲۴۵۲۵۵۸، ۰۴۴۴۲۴۵۲۵۵۹ و ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد