تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۸:۲۴ بازدید: 716      نظرات: 0      کد مطلب: 17638
آوالان هم رفتنی شد

فوتبال کوردستان در سراشیبی سقوط


پس از نتایج ضعیف و دور از انتظار تیمهای آبیدر سنندج و شهدای گروس بیجار در مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال ایران و سقوط به لیگ استانی، حالا باشگاه آوالان کامیاران نیز با قراردادی 2 ساله به تهرانی‌ها اجاره داده شد.
به گزارش هاژه، امتیاز باشگاه آوالان کامیاران به صورت رسمی با قراردادی 2 ساله به تیم مدیریتی جدید اجاره داده شد.
کامیارانی ها که پس از سقوط در پایان فصل گذشته لیگ دو فوتبال ایران قرار است در مرحله دوم فصل جدید لیگ سه حاضر باشند، حال با تیم مدیریتی جدید پای به این رقابت ها خواهند گذاشت.
باشگاه بهمن تهران به مالکیت احمد حمیدی امتیاز تیم آوالان کامیاران را به مدت 2 سال در اختیار گرفته است.
علاوه بر احمد حمیدی که مدیرعامل جدید آوالان کامیاران خواهد بود، حجت عباسی سرمربی فصل گذشته میلادمهر تهران نیز به عنوان سرمربی این تیم معرفی شده است.
تیم فوتبال آوالان کامیاران که فعلا در تهران تمرین می کند، قرار است تمریناتش در دو شهر تهران و کامیاران برگزار شود.
گفتنی است پس از شروع مسابقات نیز قرار است اکثر میزبانی های تیم آوالان کامیاران در شهر کامیاران باشد و این تیم چند میزبانی هم در تهران انجام خواهد داد.
لازم به توضیح است تیم آوالان کامیاران در قرعه کشی انجام شده در مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال ایران با قرار گرفتن در گروه دوم این رقابت‌ها با تیمهای سردار بوکان، شهرداری فومن، داماش گیلان، مقاومت آستارا، پانیک تالش، آرتام تبریز، محتشم تبریز، علوی خرمدره زنجان و بنیامین ورزشی تهران هم‌گروه خواهد بود.
هفته اول این رقابت ها از دوشنبه دوم اسفند ماه آغاز خواهد شد و تیم آوالان کامیاران در اولین دیدار خود روز سه شنبه سوم بهمن ماه ساعت 14:30 دقیقه در رشت میهمان تیم داماش گیلان خواهد بود.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد