تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۲ اسفند ساعت ۱۸:۲۶ بازدید: 3038      نظرات: 1      کد مطلب: 17702

۳ قاتل سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی دستگیر شدند


فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: سه قاتل سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی در سریعترین زمان ممکن توسط ماموران پلیس آگاهی استان دستگیر شدند.
سردار سرتیپ دوم مسعود خرم نیا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی کشف جسد "باباعلی نوبخت" سرهنگ بازنشسته انتظامی در محل گردنه قوشچی، رسیدگی به موضووع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران پلیس آگاهی با اشرافیت اطلاعاتی دقیق، اقدامات فنی را برای شناسایی قاتل یا قاتلان آغاز کردند که در تحقیقات اولیه کارآگاهان جنایی مشخص شد متهمان سه نفر عضو یک خانواده شامل پدر، مادر و پسر بوده و متواری شده اند.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه به جهت حساسیت موضوع دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت، اظهار داشت: با به کارگیری توان علمی و روش‌های نوین کشف جرم در نهایت محل مخفیگاه متهمان شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی، ۲ نفر شامل پسر و مادر در ارومیه و پدر که قاتل اصلی بود، در مرز یکی از شهرستان ها دستگیر و به پلیس آگاهی دلالت داده شدند.
سردار خرم‌نیا با بیان اینکه این موضوع هیچ ارتباطی با شغل سابق مقتول ندارد، گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به جرم ارتکابی به انگیزه اختلاف شخصی اعتراف کردند.
وی افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۱۲/۲
درود خدا بر نیروی انتظامی واگاهی استان آذربایجان غربی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد