تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۸ اسفند ساعت ۱۹:۹ بازدید: 4338      نظرات: 2      کد مطلب: 17750

درخواست عاجل فرماندار مهاباد از شهروندان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد صبح امروز در یک جلسه اداری از رسانه‌های شهرستان خواست تا درخواست عاجل وی را به سمع و نظر شهروندان برسانند.

امیر قادری اظهار کرد: هیچ اقدام و برنامه‌ای بدون مشارکت شهروندان موفق نخواهد بود و فرا رسیدن عید نوروز امسال در مهاباد در شرایطی است که بیش از پیش به مشارکت شهروندان برای ایجاد نشاط اجتماعی و خارج کردن بازار از رکود چند ساله هستیم.

وی افزود: آمارهای ستاد مقابله با کرونا حاکی از آن است که دُز سوم کرونا در مقابله با سویه اومیکرون بسیار بسیار موثر است و در شرایطی که شهر گردشگر پذیر مهاباد با وضعیت قرمز به استقبال نوروز می‌رود، از رسانه‌ها می‌خواهم این درخواست جدی من را به شهروندان برسانند که هرچه سریعتر نسبت به تزریق دُز سوم واکسن کرونا اقدام کنند.

قادری تصریح کرد:  مبارزه با کرونا در مهاباد نیازمند اقدامی یکپارچه است و از طرفی بیشتر فعالیت‌های تجاری، ورزشی، فرهنگی و هنری به میزان شیوع ویروس کرونا وابسته است، لذا با درک این موضوع که با تزریق دُز سوم در کاهش شمار مبتلایان و تغییر وضعیت شهرستان موثر است، از تمامی افرادی که نسبت به تزریق واکسن اقدام نکرده‌اند، برای تزریق دُز سوم واکسن دعوت می‌کنم.

فرماندار شهرستان مهاباد در ادامه از سر گیری فعالیت‌های ورزشی در سالن 2 هزار نفری شهرستان را با 20 درصد ظرفیت اعلام کرد و خواستار انتقال تجهیزات پزشکی به محل جدید شد.

وی افزود: هرگونه فعالیت ورزشی باید با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان انجام شود و برنامه‌های هفته منابع طبیعی نیز با تأکید بر برنامه‌های تخصصی و مجازی و فرهنگسازی انجام شود.

قاسم امینی رییس مرکز بهداشت شهرستان مهاباد نیز در این جلسه گفت: نگران ماندگاری مهاباد در قله پیک کرونا هستیم.

وی افزود: اگر شهروندان در 20 روز آینده از ماسک استفاده کنند و از حضور در مراسمات و دورهمی‌های خانوادگی با توجه به وضعیت قرمز کرونایی شهرستان پرهیز کنند، آرامش را به بازار و شهرستان بازمی‌گردانیم.

 برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۱۲/۹
پس چرا تالارها بسته نمیشن
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۱۲/۸
لطفا استخرها را با تعداد محدود بلیط بازکنید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد