تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۶ اسفند ساعت ۱۹:۳۰ بازدید: 437      نظرات: 0      کد مطلب: 17815

عملکرد فوتبالیست های کورد در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران


به گزارش هاژه، هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام 8 بازی برگزار شد و تیم استقلال  در استادیوم آزادی تهران و در یک دیدار پربرخورد و جنجالی مقابل گل‌گهر سیرجان به پیروزی رسید و پرسپولیس در آبادان در میان تعجب مقابل میزبان خود صنعت نفت شکست خورد تا اختلاف امتیاز دو تیم به 6 امتیاز برسد.
 
در این مطلب عملکرد فوتبالیستهای کورد زبان تیمهای لیگ برتری را این هفته نیز مرور خواهیم کرد:

استقلال
وریا غفوری: کاپیتان سنندجی آبی پوشان در پیروزی 2 بر 1 این تیم مقابل گل‌گهر نیمکت نشین بود و از دقیقه 70 به میدان آمد و عملکرد خوبی نیز داشت و در پایان نمره عالی 6.90 را دریافت کرد و چهارمین بازیکن برتر استقلال بود.

زبیر نیک نفس: هافبک کوردستانی تیم استقلال به دلیل مسمومیت غذایی چند ساعت قبل از مسابقه به بازی نرسید و از لیست تیم خط خورد.
 
پرسپولیس
محمد عمری: مهاجم کورد زبان ارومیه ای سرخپوشان پایتخت در شکست 2 بر 0 این تیم مقابل صنعت نفت در آبادان نیمکت نشین بود و از دقیقه 71 به بازی آمد و عملکرد نسبتا خوبی داشت و در پایان نمره 6.59 را دریافت کرد.

مهدی مهدی خانی: مهاجم کرمانشاهی تیم پرسپولیس در این دیدار نیمکت نشین بود و فرصت بازی پیدا نکرد.

ذوب آهن اصفهان
امیر شبانی: هافبک دفاعی کرمانشاهی تیم ذوب آهن اصفهان در پیروزی 2 بر 1 سبزپوشان اصفهانی مقابل تیم فولاد در اهواز نود دقیقه در ترکیب ثابت این تیم به میدان رفت و در دقیقه 90 یک کارت زرد گرفت و در پایان نمره 6.59 را دریافت کرد.

فولاد خوزستان
وحید حیدریه: مدافع کرمانشاهی تیم فولاد در شکست 2 بر 1 این تیم مقابل ذوب آهن نیمکت نشین بود و از دقیقه 82 به میدان آمد و نمره ای نیز دریافت نکرد.
 
آلومینیوم اراک
مصطفی احمدی: هافبک بانه‌ای تیم آلومینیوم در شکست 1 بر 0 خانگی این تیم مقابل تیم هوادار تا دقیقه 65 بازی کرد و سپس تعویض شد و در پایان نمره 6.63 را دریافت کرد.

نیما درودی: مهاجم سنندجی تیم آلومینیوم در این دیدار در لیست اراکی ها حضور نداشت و غایب بود.

هوادار تهران
آرام عباسی: مدافع سنندجی تیم هوادار در دیدار این تیم مقابل آلومینیوم اراک در لیست این تیم حضور نداشت و غایب بود.
 
پدیده مشهد
فردین رابط: مهاجم پیرانشهری تیم پدیده در تساوی بدون گل این تیم مقابل تیم تراکتور تبریز در ترکیب ثابت این تیم بازی کرد و تا دقیقە 75 در میدان حضور داشت و در این دقیقه تعویض شد و در پایان نمره 6.45 را دریافت کرد.

فجرسپاسی شیراز
سیروان قربانی: مدافع کامیارانی تیم فجرسپاسی در دیدار این هفته این تیم مقابل تیم سپاهان در لیست تیمش حضور نداشت و غایب بود.

لازم به توضیح است هفته بیستم و دوم لیگ برتر فوتبال ایران روزهای جمعه و شنبه 20 و21 اسفند ماه با انجام 8 بازی برگزار خواهد شد و در حساس‌ترین دیدارها استقلال صدرنشین در دیداری خانگی میزبان تیم صنعت نفت آبادان به مربیگری علیرضا منصوریان می‌رود و پرسپولیس در مسجدسلیمان به مصاف تیم نفت این شهر به مربیگری محمود فکری خواهد رفت.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد