تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۲:۳۷ بازدید: 1002      نظرات: 0      کد مطلب: 17853

برگزاری آزمون استخدامی کادر قوه قضائیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد


 به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد برگزار شد.

دکتر بهمن کورد رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد:  در این آزمون 839 داوطلب، شامل 329 نفر زن و 510 نفر مرد، صبح روز جمعه 20 اسفند 1400 در این واحد دانشگاهی به رقابت پرداختند.

وی افزود: این آزمون استخدامی در دو حوزه امتحانی خواهران و برادران در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

کورد تصریح کرد: قبل از ورود به جلسه و حین برگزاری آزمون، استفاده از ماسک برای همه داوطلبان الزامی بود و همه داوطلبان با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در سر جلسه حاضر شدند.

وی اضافه کرد: رعایت فاصله مناسب صندلی‌ها، گندزدایی سالن‌ها یک روز قبل از برگزاری، از جمله تمهیدات در نظر گرفته‌شده برای برگزاری این آزمون بود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد در ادامه اظهار کرد: این آزمون به‌صورت هم‌زمان درسراسر کشور و مراکز استانها و تعدادی از شهرستان ها برگزار شد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد یکی از محل های برگزاری این آزمون در استان آذربایجان غربی بود.

بهمن کورد در پایان افزود: مهندس امیر قادری معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد، بنایی رئیس دادگستری و اکبر پور دادستان شهرستان مهاباد از محل برگزاری آزمون بازدید بعمل آوردند .
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد