تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۳:۴۷ بازدید: 1115      نظرات: 0      کد مطلب: 17877
خط و نشان فرماندار برای سال جدید

مدیران مهابادی مطالبه‌گر حق مهاباد در طرح‌های توسعه باشند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، معاون استاندار و فرماندار مهاباد رویکردهای مدیریتی برای روسای ادارت و سازمان‌ها در این شهرستان را برای سال جدید اعلام کرد.

امیر قادری در آخرین جلسه شورای اداری در سال‌جاری ضمن تبریک فرا رسیدن عید نوروز اظهار کرد: طرح‌های توسعه‌ای که در آذربایجان‌غربی تدوین شده مبنا و مسیر توسعه شهرستان‌ها را تعیین کرده و با مراجعه با این اسناد قانونی و تصمیمات شورای برنامه ریزی استان به عنوان مغز متفکر استان می‌توان مهاباد را به جایگاه واقعی خود در مرکز استان رساند.

 

وی افزود: مدیران مهابادی در بخش‌های مختلف مطالبه‌گر حق مهاباد در مورد نقش و جایگاه این شهرستان در طرح‌های مصوب باشند، چراکه در همه طرح‌های توسعه‌ای استان، مهاباد به عنوان یک مرکزیت در استان دیده شده و نقش پر رنگی برای آن درنظر گرفته شده است، این مدیران هستند که باید در این زمینه مطالبه گر باشند و روند توسعه را تسریع کنند.

قادری تصریح کرد: کسی منکر زحمات قابل قبول در شهرستان نیست اما حق مهاباد در چهارچوب طرح‌های توسعه استان بیشتر از این است.

فرماندار مهاباد در ادامه اظهار کرد: با اعتبارات محدود بخش دولتی تحول و اتفاقات بزرگی در شهرستان روی نمی‌دهد، لذا دفاع و تقویت بخش خصوصی به ویژه بخش گردشگری باید بصورت ویژه در دستور کار مدیران در سال جدید قرار بگیرد.

امیر قادری افزود: در سال جدید سرمایه‌گذارانی برای برخورداری از بسته‌های حمایتی ازقبل تعیین شده به شهرستان مهاباد دعوت خواهند شد و اگر لازم باشد بسته‌های حمایتی جدید نیز تدوین می‌شود و انتظار داریم مدیران مهابادی با عبور از بروکراسی زمان‌بر اداری، تسهیل‌کننده امور برای سرمایه‌گذاری و توسعه بخش گردشگری باشند.

وی تصریح کرد: هیچ نهادی از مدیران برای تسهیل در اموری که به منفعت عمومی گره خورده بازخواست نمی‌کند و چانچه سوالی در خصوص تسهیل‌گری شود، به راحتی و بدون دغدغه پاسخ داده خواهد شد.

قادری اضافه کرد: اگرچه شیوع ویروس کرونا مانع از ورود گردشگران شده اما نشانه‌هایی از افزایش شمار گردشگران در مهاباد برای سال جدید مشاهده شده، لذا باید مدیران بصورت ضمنی آمادگی لازم را داشته باشند.

قادری با تأکید بر لزوم ارتباط تنگاتنگ مدیران با رسانه‌ها اظهار کرد: یکی از رویکردهایی که باید مدیران مد نظر قرار دهند ارتباط مستمر و تنگاتنگ با رسانه‌ها و اطلاع رسانی خدمات دولت به شهروندان است.

وی افزود: جمع‌آوری متکدیان، زیباسازی فضای شهر و جلوگیری از بروز تفاوت قیمت در کالاها از مواردی است که بصورت ویژه به مدیران متولی اعلام شده و باید شرایطی را فراهم کرد که کام شهروندان در بهار تلخ نشود.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد