تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ اسفند ساعت ۱۳:۴۵ بازدید: 362      نظرات: 0      کد مطلب: 17905
رقابت‌های تنیس روی میز دختران رده سنی جوانان در سلیمانیه عراق

درخشش و کسب دو مدال ملی پوش مهابادی


رقابت‌های تنیس روی میز زیر 17 سال دختران در wtt کانتندر جوانان به میزبانی شهر سلیمانیه عراق برگزار شد و در پایان مسابقات الینا رحیمی پینگ پنگ باز ملی پوش مهابادی صاحب مدال نقره شد.

به گزارش هاژه, در این مسابقات الینا رحیمی ابتدا در مرحله نخست در گروه سوم مقابل مریم از مصر با نتیجه 1 بر 3 شکست خورد و در دیدار دوم موفق شد با نتیجه 3 بر 0 سیما از عراق را شکست دهد و به مرحله بعد صعود کرد.

در مرحله یک هشتم نهایی الینا رحیمی در مصاف با جانا سعد از مصر با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی رسید و در مرحله نیمه نهایی مقابل روا راکی از مصر نیز موفق به پیروزی 3 بر 1 شد و به فینال مسابقات راه یافت.

رحیمی در فینال مقابل حریف مصری خود مریم یونس قرار گرفت و با شکست 3 بر 1 مقابل این حریف خود صاحب مدال نقره رقابت‌ها شد.

گفتنی است پینگ پنگ باز مهابادی در گیم اول 15 بر 13 مغلوب شد، در گیم دوم 11 بر 7 به برتری رسید اما حریف در دو گیم پایانی با نتیجه 11 بر 9 از سد رحیمی گذشت تا در مجموع با حساب 3 بر 1 بازی به نفع نماینده مصر خاتمه یابد.
 
همچنین در رده سنی 19 سال این مسابقات نیز الینا رحیمی با پیروزی بر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی رسید و در این مرحله مقابل حریف خود شیما صفایی از ایران با نتیجه 3 بر 1 شکست خورد و از صعود به فینال بازماند.
گفتنی است الینا رحیمی در این رده سنی مشترکا با پینگ پنگ باز مصری موفق به کسب مدال برنز شد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد