تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲۱ فروردين ساعت ۱۶:۱۳ بازدید: 413      نظرات: 0      کد مطلب: 18107

پیش بازی پرسپولیس - آلومینیوم اراک/ امید به جام حذفی


یکشنبه 21 فروردین
ساعت 20:30
یک چهارم نهایی جام حذفی
ورزشگاه آزادی تهران
داور: سید وحید کاظمی

وضعیت پرسپولیس: سرخپوشان که کار سختی برای قهرمانی در لیگ دارند، حالا باید در جام حذفی به مصاف آلومینیوم اراکی برود که با آمدن رحمتی نتایج بهتری گرفته. پرسپولیس در ورزشگاه خانگی به دنبال برد است. 

وضعیت آلومینیوم: اراکی ها از دیدارهای قبلی مقابل پرسپولیس خاطرات تلخ و شیرینی دارند. آنها در اراک دو بار پیروز شده اند اما در تهران با نتایج مشابه شکست خورده‌اند و حالا نمی‌خواهند دوباره در تهران بازنده باشند. 

نتایج تیم‌ها در مرحله قبلی: پرسپولیس با پیروزی مقابل ویستاتوربین و ذوب آهن به این مرحله رسیده و آلومینیوم اراک هم در مراحل قبلی فجر سپاسی و سپاهان را حذف کرد.

غایبان: آلومینیوم تمام بازیکنان خود را در اختیار دارد اما پرسپولیس سیامک نعمتی و وحید امیری را همراه نخواهد داشت.
 
تقابل های پرسپولیس - آلومینیوم اراک 

پرسپولیس 2 - آلومینیوم 0 (لیگ بیست و یکم)
الومینیوم 1 - پرسپولیس 0 (لیگ بیست‌ویکم)
پرسپولیس 2 - الومینیوم 0 (لیگ بیستم)
الومینیوم 1 - پرسپولیس 0 (لیگ بیستم)

آیا یک مربی استقلالی دیگر دست یحیی گل‌محمدی و شاگردانش از رسیدن به جام را کوتاه خواهد کرد؟
به گزارش هاژه، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در این فصل خاطره خوبی از تقابل با مربیان استقلالی نداشته و جدا از نتایجی که جلوی مربیان استقلالی در لیگ برتر گرفته، در سوپرجام هم به فولاد باخت تا نتواند از عنوان قهرمانی‌اش در این تورنمنت استفاده کند و حالا باید در جام حذفی به مصاف آلومینیوم اراکی برود که مهدی رحمتی را قبل از عید به عنوان سرمربی جدیدش انتخاب کرد و باید دید شاهد یک شگفتی جدید در جام حذفی خواهیم بود یا نه.

یحیی هست
در شرایطی که دیروز حکم کمیته انضباطی درباره خاطیان دربی اعلام شد و بر اساس آن، یحیی گل‌محمدی از همراهی تیمش در 6 مسابقه محروم است، محرومیت او ارتباطی به جام حذفی ندارد و سرمربی پرسپولیس می‌تواند در بازی فردا روی نیمکت تیمش بنشیند.

پرسپولیس به دنبال ادامه روزهای خوش در آزادی
پرسپولیس به فاصله 6 هفته به پایان لیگ، 6 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد هرچند که این تیم از قهرمانی مایوس نیست ولی امیدهای این تیم کم‌رنگ شده است. پرسپولیس برای اینکه پس از 5 فصل متوالی، این دوره برای این تیم بدون جام به پایان نرسد امیدوار به قهرمانی در جام‌حذفی است. پرسپولیس با غلبه بر ویستاتوربین و ذوب‌آهن به این مرحله از رقابت‌ها رسیده است.

حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم‌نهایی، آلومینوم اراک است. آلومینیوم با حذف فجرسپاسی و سپاهان اصفهان در وقت اضافی و ضربات پنالتی به جمع 8 تیم مسابقات راه یافته است. این تیم در طول تاریخ خود تجربه حضور در مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی را ندارد. پرسپولیس در 3 دوره قبلی، 2 بار به نیمه‌نهایی راه یافته است. 
از آلومینیوم اراک می‌توان به عنوان گربه سیاه پرسپولیس نام برد. پرسپولیس در رقابت‌های داخلی در دو فصل اخیر 4 شکست داشته که 2 باخت مقابل آلومینیوم اراک بوده است البته پرسپولیس در هر دو تقابل با نماینده استان مرکزی در تهران به پیروزی رسیده است. پرسپولیس کلاً آمار درخشانی در ورزشگاه آزادی دارد. این تیم در 34 بازی قبلی خود در این ورزشگاه در تمام رقابت‌ها مغلوب نشده است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد