تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۲ فروردين ساعت ۲۲:۵۳ بازدید: 1273      نظرات: 0      کد مطلب: 18139
در نشست با معتمدین شهرستان اعلام شد

استاندار آذربایجان‌غربی به مهاباد سفر می‌کند


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، معاون امور هماهنگی و روابط عمومی دفتر استاندار، از سفر استاندار آذربایجان‌غربی به شهرستان مهاباد خبر داد.
علی رزازی در مهاباد با نمایندگان رسانه‌های خبری و تعدادی از معتمدین و متنفذین این شهرستان دیدار کرد.
رزازی در حاشیه نشست با معتمدین شهرستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در آینده‌ای نزدیک استاندار آذربایجان‌غربی به این شهرستان سفر می‌کند و دیدار امروز و سفر مقام عالی استان به این شهرستان در راستای ایجاد هماهنگی برای سفر رییس جمهور به آذربایجان‌غربی  است.
وی افزود: نگاه استاندار به آذربایجان‌غربی توسعه گرایانه با رویکرد عدالت محوری و محرومیت‌زدایی است و  بررسی وضعیت موجود با مطالعه سند توسعه و آمایش بصورت میدانی، در جریان سفر مدیران کل به شهرستان‌های استان و حضور استان انجام می‌شود تا مطالبات شهرستان‌ها با رییس جمهور مطرح و مصوباتی با تعیین بازه زمانی تدوین شود.
رزازی تصریح کرد: بدون هماهنگی با فرماندار اکیپی متشکل از بازرسان استان بصورت نامحسوس، تحت عنوان ارباب رجوع به ادارات شهرستان مراجعه کرده‌اند تا میزان و کیفیت ارائه خدمات را سنجش نمایند، همزمان با آن مدیران کل هر حوزه با روسای ادارات شهرستان برای بررسی وضع موجود و مشکلات دیدار کرد‌ه‌اند.
وی اضافه کرد: در سفر استاندار به شهرستان مهاباد مصوباتی با تعیین بازه زمانی مشخص با ضمانت اجرایی تدوین خواهد شد و مسوولیت اجرای آن برعهده نهاد مربوطه خواهد بود، لذا دستگاه متولی باید پاسخگوی تأخیر و یا عدم اجرا باشد، در ضمن مصوبات تدوین شده بصورت شفاف از طریق سایت استانداری و رسانه‌های شهرستان اطلاع رسانی می‌شود.
در نشستی که با حضور مسوولان فرماندار، مسوولان شهرستان و معاون امور هماهنگی و روابط عمومی دفتر استاندار برگزار گردید، معتمدین شهر مطالبات شهرستان ازجمله احداث سینما، خانه جوانان، مجتمع فرهنگی هنری، تقویت زیرساخت‌ها فرهنگی و هنری، حمایت از تولید کنندگان، سازمان‌های مردم نهاد و ورزشکاران، تقویت حوزه های بهداشتی و درمانی، صنایع پایین دستی و ... از سوی معتمدین مطرح شد.
امیر قادری فرماندار مهاباد نیز در این نشست با بیان اینکه انتقادها و نارسایی‌ها را می‌پذیریم، اظهار کرد: استاندار را در جریان تمامی دغدغه‌های مطرح شده قرار می‌دهم.
وی افزود: 5 بسته سرمایه گذاری در شرف آماده شدن است و ابتدا در بین معتمدین از آنها رونمایی خواهد شد.
قادری در پایان با اشاره به مشکلات بخش مسکن در مهاباد، تصریح کرد: به زودی شاهد حضور مسوولان رده بالای زمین و مسکن در مهاباد برای حل مشکلات خواهیم بود و در کنار ان با حضور مسوولان رده بالای استانی و کشوری در راستای کاهش مشکلات شهرستان قدم خواهیم برداشت. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد