تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۴ فروردين ساعت ۱۰:۲۶ بازدید: 2543      نظرات: 3      کد مطلب: 18158

گرداننده صفحه اینستاگرامی «کراش مهاباد و بوکان» به دام افتاد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری گرداننده صفحه کراش مهاباد و بوکان خبر داد.

سرهنگ ستاد محمد توحیدی در این خصوص به خبرنگار هاژه گفت: صفحه اینستاگرامی «کراش مهاباد و بوکان » که مدتی بود به جوانان «هتاکی» می‌کرد توسط پلیس فتا انتظامی شهرستان مهاباد دستگیر و صفحه مربوط پاکسازی و غیرفعال گردید.

وی افزود: روز گذشته مأموران پلیس فتای شهرستان مهاباد با ردیابی و اقدامات فنی پلیسی، گرداننده اصلی این صفحه را در منطقه‌ای در بین شهرستان مهاباد – سردشت دستگیر کردند.

توحیدی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرده و تلاش‌ها برای دستگیری همدست و یا همدستان احتمالی او ادامه دارد.

وی اضافه کرد: شهروندان محترمی که نسبت به این صفحه شکایتی دارند، می‌توانند به اداره پلیس فتا شهرستان مهاباد واقع خیابان شهریکندی، نرسیده به تقاطع خیابان کشاورز مراجعه کنند و یا با شماره 04421822476 تماس حاصل نمایند.

به گزارش هاژه، در آخرین پست این صفحه اینستاگرامی مطلبی از پلیس فتا به این شرح آمده است: «گردانندگان این صفحه مورخه ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ توسط پلیس فتا شهرستان مهاباد آذربایجان غربی دستگیر شده اند، لذا شهروندان محترمی که نسبت به این صفحه شکایتی دارند با پلیس فتا شهرستان به شماره 04421822476 تماس حاصل نمایند».
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

Rashidi ۱۴۰۱/۱/۲۴
تف له کراش تف له گرداننده تف له مدیریتت تف له انسانیتت هه زاربارتف لو صفحانه تف له کراش
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

Rashid ۱۴۰۱/۱/۲۴
بی شرمانه ترین صفحه تخریب انسانیت نعلت به این صفحه هاو.رداننده ها
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۱/۱/۲۴
حک دست خوش

نظر خود را براي ما ارسال كنيد