تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱ ارديبهشت ساعت ۱۸:۵۴ بازدید: 803      نظرات: 0      کد مطلب: 18343
گالری تصاویر هواپیمای اختصاصی و جذاب 340 میلیون پوندی رئال‌مادرید

یک هتل کامل روی هوا با اسپانسری هواپیمایی امارات


به گزارش هاژه، باشگاه رئال‌مادرید به‌ عنوان یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های دنیا برای تیم اولش هواپیمایی اختصاصی و شگفت‌انگیز دارد که برای سفرها از آن استفاده می‌کند.

62 میلیون پوند برای هواپیمای دو طبقه
به لطف قرارداد اسپانسرشیپی هنگفت، ستاره‌های رئال‌مادرید در روزهای سفر با جت A380 امارات پرواز می‌کنند. به واسطه این معامله نه تنها جیب تیم کارلو آنجلوتی سالانه 62 میلیون پوند پر می‌شود بلکه در این هواپیمای دو طبقه با آن‌ها مثل پادشاه رفتار می‌شود.

اول از همه، داخل این هواپیما هر بازیکن از دوش خصوصی خودش استفاده می‌کند و هیچ نیازی به دوش‌های اشتراکی برای بازیکنان نیست. سپس اگر بخواهند این گزینه را هم دارند که در کافه داخل هواپیما در کنار هم بنشینند و ریلکس کنند.
اگر این موارد برای کهکشانی‌های نازپرورده ما کافی نباشد، تخت‌های مخصوص به خودشان و چندین امتیاز دیگر هم در اختیار خواهند داشت؛ تبلت منحصر به فرد که امکان دسترسی به 2500 شبکه تلویزیونی را دارد، یک مینی‌بار بدون الکل و همچنین سینک شستشوی کوچک.

اسپانسر امارات
آیا از برشمردن این ویژگی‌ها نتیجه می‌گیرید که آن‌ها تمیزترین باشگاه جهان هستند؟ چه کسی می‌داند؟ اما چه انتظار دیگری از بهترین باشگاه جهان در این لحظه دارید؟ البته که آن‌ها هواپیمای شخصی خودشان را دارند. هنگامی که آن‌ها در هر فرودگاهی فرود بیایند بعید است که با رنگ به‌خصوص هواپیمای‌شان قابل شناسایی نباشند.

هواپیمایی امارات از سال 2013 با امضای قراردادی اسپانسر رئال مادرید است. نام برند آن‌ها در سه قهرمانی لیگ قهرمانان روی پیراهن‌های سفید معروف کهکشانی‌ها نوشته شده بود. آن‌ها قراردادهای مشابهی هم با آرسنال و پاری‌سن‌ژرمن دارند و ایرباس A380  را در اختیار این دو تیم هم قرار داده‌اند.

خود این هواپیما یک جت 4 موتوره است که از زمان اولین پروازش در سال 2005 بسیار معروف شده است. 525 صندلی برای مسافران دارد، دارای برد طراحی 8500 مایل دریایی و سرعت حدود 559 مایل بر ساعت است. به زبان ساده آن‌ها هیچ عذر و بهانه‌ای برای تأخیر در بازی‌ها نخواهند داشت. همچنین آن‌ها اگر در بازی با شکست مواجه شوند به هیچ وجه نمی‌توانند خستگی را بهانه کنند.

منبع: خبرورزشی
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد