تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۸ ارديبهشت ساعت ۲۱:۴۱ بازدید: 1095      نظرات: 0      کد مطلب: 18514
مسیرهای راهپیمایی در مهاباد اعلام شد

دعوت فرماندار مهاباد از شهروندان برای حضور در راهپیمایی روز قدس


به گزارش هاژه، امیر قادری فرماندار شهرستان مهاباد طی پیامی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز قدس از همه اقشار مردم متدین و انقلابی شهرستان مهاباد جهت شرکت در این راهپیمایی عظیم دعوت به عمل آورد.
"بسم الله الرحمن الرحیم"
فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، یادآور یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین یادمان‌ها و میراث به جا مانده از حضرت امام خمینی (ره) یعنی روز جهانی قدس است که مبارزه با رژیم اشغالگر قدس را به نمادی از همبستگی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی و سمبل ظلم ستیزی و قیام ملت مظلوم فلسطین علیه اشغالگران قدس تبدیل نمود.
فرماندار مهاباد می گوید: روز قدس، روزی است که جهان اسلام و انسان های آزادیخواه بر علیه اشغالگران در صفی واحد برای دفاع از مظلومیت قیام کرده و فریاد حمایت خود از مظلومان را به صدا به استکبار جهانی می رساند.
اینجانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی بزرگواران و گرامیداشت روز جهانی قدس، از تمامی مردم شریف و انقلابی شهرستان مهاباد دعوت می نمایم تا در تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهیدان سرافراز، امام راحل (ره) و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری همگام با ملت شریف ایران در راهپیمایی روز قدس شریف حضور بهم رسانند.
 
همزمان روابط عمومی فرمانداری مهاباد در اطلاعیه‌ای مسیرهای راهپیمایی روز قدس را اعلام کرد.
🔸زمان: جمعه ۹ اردیبهشت ساعت ۱۰:۳۰ صبح
🔹مکان تجمع اولیه: میدان اقبال لاهوری(جنب فرمانداری)
🔸مسیر راهپیمایی:  میدان اقبال لاهوری، خیابان طالقانی غربی، میدان شهرداری


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد