تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۷ ارديبهشت ساعت ۱۱:۱۴ بازدید: 588      نظرات: 1      کد مطلب: 18521

بازدید فرماندار مهاباد از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، در ماه مبارک رمضان فرماندار مهاباد، امام جمعه شهرستان و جمعی از مسوولان از مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست این شهرستان بازدید کردند.
امیر قادری فرماندار مهاباد در حاشیه این بازدید به خبرنگار هاژه گفت: هدف از بازدید مراکز خانه ژیوان، خانه روناک و خانه امین بررسی مشکلات و تلاش برای رفع آن است.
 وی افزود: با همت خیرین شهرستان مراکز نگهداری کودکان بی سرپرستی که در سال‌های گذشته احداث شده‌اند، با مشکلات کمتری روبرو هستند اما خانه ژیوان با توجه به اجاره‌ای بودن مکان نیازمند توجه ویژه است.
 قادری تصریح کرد: تکمیل ساختمان خانه ژیوان یکی از اهدافی است که تلاش داریم با مشارکت خیرین شهرستان و کمک‌های دولتی به سرانجام برسد.
وی در پایان ارائه خدمات در این مراکز به کودکان بی سرپرست را بسیار مطلوب و ارزنده دانست و گفت: افراد دلسوز و متخصصی در این مراکز به کودکان بی سرپرست خدمات ارائه می‌دهند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی ۱۴۰۱/۲/۹
سلام به همه ی دوستان خوب دلسوز یه خواستی داشتم منم میخوام که خانه ی کودکان بی سرپرست بی پدر مادر کجا هستن که من با دختر کوچکه کم برم اونجا و براشان لباس و خرده وسایل ببرم دخترمنم 8 سال شون هستن و دوست دارم که یاد بگیره برای ایندش ممنونم از هاژه و دوستانی که میخوانن یکی راهنمایی کنه که خانه ژیوان کجا هست و حضوری برم ممنون تشکر از هاژه و مدیران و ادمین گلم موفق باشن😔😔

نظر خود را براي ما ارسال كنيد