تاريخ: ۱۴۰۱ جمعه ۹ ارديبهشت ساعت ۲۲:۲۱ بازدید: 780      نظرات: 0      کد مطلب: 18526

تقدیر مسئولان مهاباد از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدسامام جمعه، فرماندار و نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیام مشترکی از حضور پرشور و گسترده اقشار مختلف مردم این شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ در این پیام آمده است:


حضور حماسی و شکوهمند مردم مؤمن و انقلابی مهاباد در راهپیمایی روز جهانی قدس، برگ زرین دیگری بر تاریخ سراسر حماسه و ایثار و افتخار این خطه افزود و این حضور باشکوه و دشمن شکن که در لبیک به ندای تاریخی امام راحل (ره) و فرامین رهبر معظم انقلاب شکل گرفت، بار دیگر وحدت، همدلی و هوشیاری امت اسلامی در برابر توطئه های استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب را به نمایش گذاشت.


مهاباد امروز شاهد خلق حماسه ای دیگر بود و مردم مومن و روزه دار مهاباد بعد از 2 سال وقفه به دلیل وجود ویروس منحوس کرونا، ثابت کردند که با آگاهی و بصیرتی ستودنی در مسیر دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین پایدار و استوار هستند.


در این حضور همه دوش به دوش هم فریاد 'مرگ بر اسرائیل' و 'مرگ بر آمریکا' را سر دادند و به دنیا این پیام را دادند که مبارزه با ظلم و تجاوز هدف و آرمان مشترک همه مسلمانان است.


در پایان این پیام ، ضمن تحسین و ارج نهادن به شور و شعور راهپیمایان روز جهانی قدس، از آحاد اقشار مردم فهیم و با ایمان مهاباد که با ترسیم چهره زیبایی از اتحاد و بصیرت مسلمانان، موجبات عجز و هراس بیش از پیش دشمنان زبون اسلام را فراهم کردند، قدردانی شده است.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد