تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۱۷ ارديبهشت ساعت ۲۳:۲۱ بازدید: 955      نظرات: 0      کد مطلب: 18673

پیام نور مرکز مهاباد میزبان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد برگزار شد.
 
 معروف خلیلی نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد گفت: در این آزمون که روزهای پنجشنبه و جمعه 15و16 اردیبهشت 1401  همزمان با سراسر کشور برگزار شد 2002 داوطلب خانم و آقا از شهرهای جنوب استان در گروه های امتحانی مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی افزود: جهت رفاه حال داوطلبین گرامی و آسودگی خاطر آن ها و اجرای هر چه بهتر این آزمون ملی، با هماهنگی و نظارت ستاد شهرستانی کرونا و ادارات ذیربط و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی اقدامات لازم و بایسته صورت گرفته است.
فرامرزی نماینده و ناظر سازمان سنجش مستقر در این حوزه امتحانی نیز با بیان اینکه از یکروز قبل از برگزاری آزمون نسبت به بررسی و نظارت بر زوایای مختلف حوزه امتحانی اقدامات لازم صورت گرفته گفت: خوشبختانه مجموعه مدیریتی و عوامل اجرایی حاضر در این آزمون با وحدت و همدلی، مسئولیت پذیری و انسجام کاری نسبت به رعایت کامل استانداردهای کمی و کیفی و پروتکل های بهداشتی جهت اجرای هرچه بهتر این آزمون ملی تلاش مضاعف نموده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.
در ضمن مسئولین محترم استانی و شهرستانی از حوزه برگزاری این آزمون ملی بازدید نموده و رضایت کامل خود را از نحوه برگزاری و نظم و انضباط حوزه آزمون ابراز نمودند


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد