تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ساعت ۲۳:۳۰ بازدید: 77      نظرات: 0      کد مطلب: 18765

خودروی جدید رنو هیدروژنی با قابلیت بازیافت 95 درصدی معرفی شد


با نزدیک‌تر شدن به نمایش جدیدترین خودروی مفهومی رنو در 19 می 2022، این خودروساز فرانسوی از مدل مفهومی جدید خود رونمایی کرد. این خودرو یک کراس‌اوور هیدروژنی است که قابلیت بازیافت 95 درصدی دارد. رنو در پیش نمایش این خودرو، کراس‌اووری آینده نگرانه را به تصویر می‌کشد که از پنل‌های لمسی بسیار و صندلی‌های کشیده استفاده می‌کند.


مطابق اعلام رنو، 95 درصد این مدل مفهومی از موادی ساخته شده است که با محیط سازگاری دارند و 70 درصد مواد به کار رفته در ساخت آن نیز به صورت کامل قابل استفاده مجدد خواهند بود.


مدل مفهومی هیدروژنی رنو از زبان طراحی جدید این شرکت بهره می‌برد که شامل چراغ‌های کشیده و باریک و جلوپنجره‌ای به سبک الماس است. رنو مدتی پیش اعلام کرده بود که این کراس‌اوور مفهومی از قوای فنی هیدروژنی بهره خواهد برد. رنو در حال حاضر و از طریق همکاری با HYVIA، در زمینه تولید پیل سوختی هیدروژنی و استفاده از آن در خودروهایش فعالیت دارد. با این حال امکان دارد که این مدل مفهومی به یک موتور دوگانه سوز همچون پیشرانه تویوتا یاریس GR مجهز باشد که به طور همزمان از هیدروژن و بنزین به عنوان سوخت استفاده می‌کند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد