تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت ساعت ۱۶:۲۹ بازدید: 994      نظرات: 0      کد مطلب: 18950

فرماندار مهاباد در پیامی از استقبال صمیمی مردم از رییس جمهور قدردانی کرد


به گزارش هاژه، فرماندار ویژه مهاباد با صدور پیامی از استقبال کم نظیر مردم از آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور و هیات دولت در سفر به این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.
 در متن این پیام آمده است: ملت همیشه حماسه آفرین و غیور شهرستان مهاباد با استقبالی کم‌نظیر و حماسی از رییس‌جمهور و هیات محترم دولت، نمادی وصف‌ ناپذیر از اتحاد و همدلی را از خود به جای گذاشته و بار دیگر حمایت قاطع خویش را از نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.
استقبال گرم کُردهای مهاباد و صحنه‌های در آغوش کشیدن رییس جمهور از سوی هموطنان اهل سنت حاوی و حامل هزاران پیام است که مهمترین آن، نزدیکی دولت و ملت است که با وجود تمام سختی­‌های غیرقابل انکار در کشور همچنان پابرجاست.
اینجانب، از آحاد مردم شریف مهاباد به ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، ائمه محترم جمعه، علما و روحانیت معزز، عشایر غیور، فرهنگیان ،کشاورزان و روستائیان عزیز، اعضای محترم شورای اسلامی شهرها و روستاها، شهرداران و دهیاران، دانشگاهیان فرهیخته، کسبه و اصناف، اصحاب رسانه، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی، کارکنان و مسئولین ادارات که با شرکت در مراسم استقبال، جلوه های ماندگاری از پیوند دولت و ملت را به یادگار گذاشتند، تقدیر و تشکر می نمایم.
امیدواریم به یاری خداوند متعال دستاوردها و مصوبات این سفر، فصل جدیدی از رشد و پیشرفت شهرستان مهاباد را فراهم نماید.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد